Bilgisayardan Cep telefonuna nasıl melodi,mp3,teme atarım.bi program vardı yardım edi

caki222

New member
Reaction score
0
öncelikle hepinizinm yeni yılını kutlarım
arkadaşlar bana bi program lazım
bilgisayardan cep telefonuna
mp3,video,tema ,oyun atabilmek için
eger bi bilginiz varsa
paylaşırsanız sevinirim
şimdiden teşekkürler
..

benimde ihtiyacım var inşallah bi arkadaşımız yardım eder

Bilgisayardan telefona bişi atmanız için öncelikle data kablosu yada bluetooth gibi araçlar lazım.
örnek bluetooth aldınız ilk önce içinde gelen cd yi yüklüyorsunuz sonra bluetooth u bilgisayara takıp telefondan cihaz taratıyosunuz ve buluyo ekliyosunuz daha sonra bilgisayar bluetooth üzerinden telefonu görmüş oluyo ve istediiniz şeyi yükleyip silebiliyosunuz..
ama data cablo su kullanıcaksanız telefonun içinden gelen pc suit cd sini yükleyip data kablusundan veri alışverişi yapıyosunuz..
yardımcı oldum sanırım..

w133 arkadaşım, bloothot cdsine falan gerek yok, varda bu özellik için yok. Arkadaşlar konu hakkında bilgi verdim ben. Aşağıdaki linke tıklayıp olayı çözebilirsiniz. Saygılar ve iyi paylaşımlar dilerim.

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=36323

iyide ben genel mantığı anlattım.
normal bi kullanıcı dediklerimi yaparsa rahatlıkla dosya aktarmını sağlar.
hemde stabil bi şekilde..

aslında senin ve benim yöntemlerimiz doğru ama olay şu, dosyayı gönder diyerek attığında dosya gidenen kadar telefon kilit. yani ekran yükleme yüzdesini gösterir telefonda. ama benim yöntemde kopyala yapıştır yap aç telefondaoyun oyna. üstelik benim yöntemde birden çok dosyayı bi kerede gönderme imkanın var. ama senin yöntemde her dosya için ayrı-ayrı gönderme komutu vermen gerekiyor. ayrıca bloothoot cd sini kursan bile bazen pc aptallık yapıp sorun çıkarıyor. programı tekrar kaldırıp yüklemen gerekiyor. ama 2 yöntemde sonuca vardırıyor. ben browserle çok rahatım valla. nasıl isterseniz ama.
Paylaşımlar için herkese teşekkür ederim. iyi forumlar.

Bende bi alternatif söyleyeyim kızılötesi aletleride var bluetooth gibi onlardanda faydalanabilirsiniz dostum verdiğin program güzel ama sadece nokia olmasi kötü neyse emeğine sağlık

beyler ben kızılötesi kablosu kullanıyorum her türlü dosyayı atıyor.
biraz yavaş ama işimi görüyor...
kolay gelsin ....!

merhaba arkadaşlar bana acil yardım edecek olan varmı online bi zahmet benim derdim kolay dönüştürücü bi program arkadaşlar yada kullanılan bi programın açıklaması pc den attığım clipler açılmıyo bi türlü tel:6260 şimdiden teşkler

caki222' Alıntı:
öncelikle hepinizinm yeni yılını kutlarım
arkadaşlar bana bi program lazım
bilgisayardan cep telefonuna
mp3,video,tema ,oyun atabilmek için
eger bi bilginiz varsa
paylaşırsanız sevinirim
şimdiden teşekkürler
..

eğer nokia s60 serisi kullanıyorsan şiddetle tavsiyem Nokia PC Suite.Detaylı bilgi için revolation ın verdiği linki tıkla.Şayet değilse w133 dediği gibi bluetooth ile yaparsın

YANLIZADA' Alıntı:
merhaba arkadaşlar bana acil yardım edecek olan varmı online bi zahmet benim derdim kolay dönüştürücü bi program arkadaşlar yada kullanılan bi programın açıklaması pc den attığım clipler açılmıyo bi türlü tel:6260 şimdiden teşkler

aramıza hoşgeldin tıkla bakalım kolay gelsin

Geri