Bilgisayardan Anlayanlar Bi Baksın PLS.

savoye

New member
Bir sorunum var : Bazı internet sayfalarını açamıyorum örneğin www.hotmail.com,windows update. Ben sayfayı açtığımda boş bir sayfa açılıyor en aşşağı sol köşede ise javascript...... yazıyor herhalde javada sorun var dedim java kurayım dedim sun javayı indirdim kur diyorum bu defada Msiexec hatası veriyor.(Bu program geçersiz bir işlem yürüttü kapatılacak diyor.)
Ne Yapabilirim?????
Yardımlarınızı bekliyorum

KaZaX

New member
sorunu olan bir bilgisayarı bizzat görmeden yardım kabiliyetim pek gelişmiş değildir ama javada problem oldugunu düşünüyorsan gerçekten önce virüs taraması yap sonra antivürüs ve firewall larını devre dısı bırakıp javayı tkr download et ve setup yap...

savoye

New member
virüs taraması yaptıım sonrada devredışı bırakmıştım zaten ama aynı hata (Msiexec) offf çıldıracam..........

0ğuzhan

New member
aynı hata bendede vardı

şimdi iyi dinle ben yaptım

ilk baş başlat > Denetim masası > kullanıcıgı kimliği > yeni hesab olustur sonra yeni hesaba geçiş yap oturumumu kapatıp.. daha sonra diğer kullanıcıyı sil tamamdır :) ii forumlamalar

N i h i L

New member
Bak simdi sendeki java surumu eskidir onu yenilemen lazım onun icinde ister bu sitede arastır istersen javanın sitesine gir son sürümü indir yine de olmaz sa ie bosver Mozilla Firefox u kur.

KaZaX

New member
aslında bence download hatalı olmustur javanın setup ını indiriyorsun ya o bende de çok olur tekrar download etmeyi denedinmi :)

Blue_Dark

New member
Hotmail ve yahoo gibi sayfaları bazen acmıyor.ie'nin bir acıgı daha bulundu Yapman gereken sadece sp2 kurmak baska cozumu yok.

PRotype

Game Spider
p3simist in dedigini yap en kolay yolu O..bence java eski surum oldugundan acamıyorsun sayfayı JE5 kurmayı bir dene cozum yolu bulursun....

savoye

New member
Tam 3 tane farklı java indirdim ama kurarken msiexec hatası veriyor..

savoye

New member
p3simist' Alıntı:
aynı hata bendede vardı

şimdi iyi dinle ben yaptım

ilk baş başlat > Denetim masası > kullanıcıgı kimliği > yeni hesab olustur sonra yeni hesaba geçiş yap oturumumu kapatıp.. daha sonra diğer kullanıcıyı sil tamamdır :) ii forumlamalar
Baba Dediğini yaptım yinede olmadı olmuyor. Şunuda belirteyim ben win98 kullanıyorum işim dolayısıyla. Link olmasa çoktan formatı atmıştım.

Yinede tşkler...

savoye

New member
Msiexec hatasını başka bir bilgisayardan kopyalayarak hallettim ama java hala çalışmıyooo.

HTML