Bilgisayar kapanmıyor :(

kctcan

New member
arklar akşam normal bi şeklide pc yi kapattım benden sonra kardeşim açmış pc yi bsplayer varken bsplayer indirmiş kurmuş daha sonra işte lostu fln seyretmiş kapatmış öğlen açtım pcyi
başlat menüsünü açıyorum bilgisayarı kapat yok ctrl+alt+del yapıyorum görev yöneticisi açılmıyor bide virüs programları çalışmıyo format atcamda üşeniyorum 5-6 dvd lik şey yedeklemem lazım yeniden bir sürü şey kur formatsız bi çözüm varmı ??????????????

kctcan

New member
oda bi bakış açısı =) ben kapatmayı takmıyorum oturumu kapat yapınca bilgisayarı kapat çıkıyoda ctrl+alt+del e karşılık vermiyo görev yöneticisi açılmıyo görev yöneticiside lazm oluyo

BlueLive

New member
senin derdin virüs bence... o bsplayerla birlikte virüste gelmiştir. formatlanmadan çözülebilir tabi.

SaD@LaYn

nYaL@DaS
virus yada spyware yemıssındır system 32 ye gir gpedit tıkla yonetım sablnlaını sec ordan sısteme gır ctrl+alt del şeceneklerını kikle devreden kaldır a tıklatınca yapılandır secenegının tıklı olması lazım eger o secenek secılıyse cıkar hardıskını tak baska pcye spyware doctor kur tarattır yada nod32 norton symantecle tarattır olmassa 5 tane dvd al :p

hotruter

New member
Bence o makinada trojen var. Kaspersky kurup tara tüm çıkan virüsleri sil. tabi o bsplayer ıda

kctcan

New member
SaD@LaYn' Alıntı:
virus yada spyware yemıssındır system 32 ye gir gpedit tıkla yonetım sablnlaını sec ordan sısteme gır ctrl+alt del şeceneklerını kikle devreden kaldır a tıklatınca yapılandır secenegının tıklı olması lazım eger o secenek secılıyse cıkar hardıskını tak baska pcye spyware doctor kur tarattır yada nod32 norton symantecle tarattır olmassa 5 tane dvd al :p
yonetım sablnlaını sectiğim zmn sadece windows media player yazan bi dosya bulunuyo off neyse format atıyım akşama bali :( tüm yardım etmeye çalışan arklara teşşekkürler

silver021

New member
Kesinlikle bu bir spy. aynı şey benimde başıma geldi bundan 1 yıl önce. Ama Xp in zarar görmüş Önerim sistem geri yükleme yaparak kardeşini bilgisayarınla oynamdığı bi zamana dönmen kesinlikle format atmana gerek kalmaz :victory

kctcan

New member
sistem geri almada kapalı açılmıyo ayrıca birisi dalga geçmiş ben indirmedim kardeşim indirdi diye sanki yalan söliyoruz beni kendiniz gibi sanmayın :mad:

ilteris

New member
kardes bs player ile kesin bi virüs girmiştir. sen onu zor düzeltirsin yani düzeltemessin sen formatla gitsin yada SaD@LaYn arkadasın dedigi gibi 5 tane dvd al gitsin :D

aslansmh

New member
abi ugrasma onar :D ama hıc yapmadım etkısını tam olarak bılmıyorum bırde ıyı yanından bak kapanmıyor ya acılmasaydı :D

kctcan

New member
aslansmh' Alıntı:
abi ugrasma onar :D ama hıc yapmadım etkısını tam olarak bılmıyorum bırde ıyı yanından bak kapanmıyor ya acılmasaydı :D
tuttum seni güzel sölemişin :D ama geçmiş olsun charım hacklendi ayrıca format atttım artık konu kapanabilir forum kirliliği olmasın

HTML