...:Bilgisayarımın ısısı 117 C lütfen yardım:..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bontimonti

New member
Bilgisayarım oyun oynarken ya da internetteyken birden kendi kendine kapanıyor.Açılmasıda en az 1 dakika fan döndükten sonra bip sesiyle yavaş bi şekilde oluyor..herhangi bir ses yok,koku yok,kasayı elliyorum ısınmada yok fakat bazen 20 dakika bazen 6-7 saat sonra kendi kendine hiç bir uyarı vermeden kapanıyor...ısı ölçen bir programla bu garafiği çıkardım..lütfen nerde hata olduğunu ne yapılması ya da neyin değiştirilmesi gerektiğini söylermisiniz..

şimdiden çok teşekkür ederim...

alierennet

New member
Resim görünmüyor sadece kurbağa var, derdine gelince...
Fan yetersiz olabilir, yeni bir fan alıp öyle dene, işlemci fanın tozlanmış olabilir işlemciyi çıkarıp fanı yumuşak bir fırçayla temizle, benim bildiğim işlemcilerde belli bir sıcaqklık artışından sonra bilgisayarı otomatik kapatıyor sanırım bu standart olarak 80-90c arasında birşey 117'ye kadar bekleyip kapanması çok anormal bişey.

free!

artık yok...
yaaw böle programlar ısıyı nasıl ölçer anlamam...
bi entegre bi dedektör lazım yaw program nasıl ölçsün bunu :S

Schranz

New member
konun yanlış yerde seni donanım bölümündede uyardım açtığın konuyuda kitledim ne yapman gerektiğinide söledim bu tutarsız hareketin için seni şikayet etmek zorundayım.

illeg@l

New member
İşletim sistemini yeniden bir kur çalışan programlardan da olabilir sorun devam ediyorrsa fan kontrolü yap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML