bilginize ihtiyacım var

shine06

New member
arkadaşlar merhaba;1 ay önce lenovo marka notebook aldım.Ürün windows 8.1 ile beraber mcafee virüs programı vs yüklü geldi.Aldığım mağazadaki satış danışmanı arkadaş bana mcafee nin süresi bittiğinde internet'ten bulduğun serialler işe yaramaz,ayrıca internetten indirdiğin virüs programlarını da kuramazsın dedi( windows 8'in özelliğiymiş) doğrumudur yoksa elimde avira programı var onu kurabilirmiyim. yardımlarınızı bekliyorum iyi günler...

odiseus

New member
yok öyle bir şey
Ayrıca bu forumda sınırsız bir 64 bit eset 6.0.306.3 antivirüs var..Uzun zamandır kullanıyorum..
Çoooook iyi hiç sorunsuz..Forumu ara ...
Gerçekten güncellemeleri yapıyor ve sınırsız...

By_MaNu

New member
Öyle birşey söz konusu olamaz. En basitinden Avast Free! paketini kullanabilirsin, 1 yıllık ücretsiz lisansıda var.

ottomanese

New member
merhaba ; bilgisayarı yanlış yerden almışsın . tabiki orjinal kullanmak iyi paramız varsa. Kaspersky internet security 2013 orjinal ile sahtesinin hiçbir farkı yok. kullanıyorum ve sadece 1 ay denemenizi şiddetle tavsiye ederim . Bu işi yapan biri olarakda esed smart security 7 ninde iyi olduğunu söyleyebilirim. diğerlerini bir türlü sevemedim. SATICI satış yapmak için söylemiş. bin küsur lira para vermişssin sana diğer konularda yardımcı olmalıydı.

fredo_125

New member
Ben olsam nod 32 sınırsız serialli olanını bulur yüklerim ek olarakda malwarebytesi öneririm.