bilen yokmu lütfen ilgilenseniz biraz

haktanir

New member
arkadaşlar laptopum ağı görüyor.bağlan diyorum baya bir bekliyor sinyal alınıyor diyor.baya beklettikten sonra beni,bağlantı yok yada sınırlı diyor.bi bilen yokmu napmam gerektiğini ????

haktanir

New member
laptop eski değil.samsung r60plus.eskiden bağlanıyordum.artık bağlanamıyorum.bi ara wireless bağlantısı ile alakalı olduğunu düşündüğüm yerel disc d de bi usb işaretli bişey vardı onu silmiştim ama neydi hatırlamıom acaba ondan olabilir mi.

cz5

New member
bağlandığın zaman hata mesajını beklemeden yerel ağ bağdaştırıcısını sıfırla

cz5

New member
ağ ve paylaşım merkezi>>>>durumu görüntüle>>>>>>>>>tanıla>>>>>>>>yerel ağ bagdaştırıcıyı sıfırla

haktanir

New member
çok teşekkür ederim.ağve yerel paylaşım merkezi nerede bilmiom dicem ama utanıom.umarım aradan yazınca gelir :D

eml18

New member
wireless drivernı güncelle modemi resetle o da olmadı dns adresi ver 195.175.39.39 195.175.39.40

solaris

New member
İlk önce kablosuz ağ kartı ile ilgili fiziksel bir sorun olmadığına emin ol.
1-Kablosuz ağ kartının sürücüsünü kaldır tekrar yükle. Kablosuz modemin yanına git ve sinyal gücünün iyi olup olmadığına bak. Ayrıca biraz daha uzak bir yerden dene. Sinyalin sana geldiğine emin ol.

2-Yada farklı bir sürücü kur. O an kullandığın sürücü senin donanımla uyumlu olmayabilir.

Yada notebook'u servise/tamire ver.

Zeytin

Zeytin&Limon
tahminim modeme reset atinca duzelir.
eger olmaz ise wireless i devre disi birakip etkinlestir.
bunun icin bilgisayarim >> sag tik >> ozellikler >> donanim >> aygit yoneticisi sekmesine gel.
oradan ag bagdastiricilari altinda wireless aygitini sag tiklayip devre disi birak ve etkinlestir

birde yeniden baslat tamamdirr : )

bycem

New member
arkadaşım sınırlı bağlantı olayını genelde yanlış şifre girilince yapıyo yalnz modemi resetledn ve kuramadn galiba:D o yüzden cvp yok:)

LsD

Moderatör
Moderatör
Şifreni değiştirmişsin ama eksik olmuş eski şifreni tekrar ver bağlanırsın.Yeni Şife tanımlanamıyor.
2'nci şık Virüs Programın Hattını Kesiyor.

Düzelince Yaz da nasıl düzeldi bilelim kardeşim olurmu :)

HTML