bigisayarım manyadı

ultimate06

New member
arkadaşlar benim bi problemim var bilgisayarım acayip kasılıyor internette gezinirken bi sayfaya gidecem geç açıyor müzik dinlerken takılıyor aynı yeri tekrarlıyor video izlerken görüntü donuyor ama ses devam ediyor bilgisayarımda hiç bi program kurulu deil 120 gb hard diskimde 20 gb kullanıyorum genede kasılıyor bu yazıyı yazerken bile ben yazıyorum ekranda geç çıkıyor tarattım virüs fln yok nedeni nedir format atmammı lazım yoksa yardımcı olursanız sevinirim yoksa bunu balkondan aşağı atacam şimdiden teşekkürler

betboyus

New member
bence sen bi format at saonra balkondan atarsın

bence sen önce bi foenat at sonrada başkpndan atarsın

samimi23

New member
Sistem Geri yükleme çalışıyosa önceki bi zamana geri yükle düzelmezse bilgisayarındaki önemli verileri bir dış usb cihazına yedekle bas formatı boşver uğraşma

laro

New member
fazladan calışan bir program olabilir görev yöneticisinden bak mesela acrd32 acrobat dosyalaıı ile ilgili otomatik olarak internette belgeleri açman için çalışıyo rami cok kullanıyo.
ve işletim sitemini ramini de yazarsan sorunun neden kaynaklandıgını daha rahat cözebiliriz
vista ve 1 gb ramin varsa guncelleştirmelerini yapmadıysan 5 mb lık dosyayı 10 dakikada kopyalıyorsun
daha fazla bilgi verirsen daha cok yardımcı olmaya calışırım

HTML