Bi siteden itirafLar :)

izmitlee

New member

ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN EXPLORER DA HATA OLDU BU YÜZDEN YANLIŞ YERE YÖNLENDİRDİ.MOD ARKADAŞLAR Bİ ÇARE BULUN .

maça2sı; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 22; İl: İstanbul
Geçenlerde birkaç günlüğüne erkek arkadaşımın evinde kaldım.
1) Tüm kocaların horluyor olduğuna dair bir inancım olduğundan onunla uyurken evli olduğumuzu hayal etmem kolaylaştı, ona daha sıkı sarıldım.
2) Banyoyu kullandıktan sonra ellerini yıkamadığını ve peçete kullanmadığını anlayınca evli olduğuma dair hissim kuvvetlendi.
3) Onda kaldığım beş gün içinde sadece bir defa sevişme girişimimiz oldu, evli olduğumuza dair şüphem kalmadı.

ccvi; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: Antalya
Geçenlerde 5 yaşındaki oğlum boynuma sıkıca sarılıp: “Canım annem, sen olmasan ben ne yapardım?” dedi. Çok şaşırdım ve çok duygulandım. “Nerden öğrendin bakalım sen böyle şeyler söylemeyi?” diye sordum. Meğer Stuart Little 2 filminden bir alıntıymış. E be oğlum, filmde görüp bana satmasını biliyorsun da annenin gönlünü hoş etmek için “İçimden geldi, söyledim” demeyi niye akıl edemiyorsun?

hotbird1; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 27; İl: İstanbul
Komşumuzun telaşla girdiği pazarda, pazarcıdan istediği şeye bakar mısınız? “Pardon bana iki kilo sıçmalık portakal verebilir misiniz?” Biz portakalı verelim de onunla ne yapacağına sen kendin karar verirsin abla!

USLANMAZYUMURCAK; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 40; İl: İzmir
Lisedeyken “Bu pantolon üzerinize çok güzel oturdu delikanlı.” diyen tezgahtarı kıramayıp 44 beden pantolonu almıştım. İyi de ben 38 beden giyiyordum o zamanlar!

gunebakmabanabak; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: Çanakkale
Yeğenime “Aşk nedir?” dedim; hiç düşünmeden “Buse’nin beni öpmesi.” dedi. Erkekler 5 yaşındayken de aşktan anlamıyor 50 yaşındayken de.

[KooZ]

New member
BaŞlık Değiştirilmiştir..
GüzelDi hele O çocuk olayına çok güldüm:)

HTML