Bi kıZla iLk muhaBBetin nasıL ?

StrikeMan

New member
Bir KısLa nasıl tanışırsın iLk muhaßßetin nasıL oluR?:sigara:

noT: yardıma ihtiyacım var bi kaç tane taktik gerekio bendekiler tükendi..

gerilla_21

Banned
valla bende direk gidip söyleme gibi bi huyum yok ortam olursa tanışırım daha sonra konuştuğumuz zaman söylerim.eğer yöntem istiyorsan bi arkadaş araya koyabilirsin ya da en iyisi kendin git direk söyle

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
dostum once ondasn etkilendigini soyle dikkatini cektigini soyle sonra biraz sıcak davran ve iltifatlar et.ilk bunlardan basla eger karsılık goremiyorsan demekkı o kızı fazla etkileyemissin.ve fazla saf gozukme sakın

biraz daha dene eger işe yaramazsa

KaLaMaRss

New member
Dikkat

Arkadaşlar sizle birşeyler paylaşmak istiyorum 3-4 gün önce kaçırılan 2,5 yaşındaki

kuzenim Can Şeref Engin'i tüm çabalarımıza rağmen bulamadık görenlerin veya

haber alanların bana ulaşmaları rica olunur

SAYGILARIMLA...

HERŞEY PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER

BÖLÜYORUM AMA KUSURA BAKMAYIN AVATARIMDAKİ KARDEŞİMİZİ ARIYORUZ KAYBOLMUŞTUR GÖREN DUYAN BİLEN VARSA EN UFAK BİŞİ DAHİ OLSA LÜTFEN BURAYA

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=68945&page=2 ULAŞSIN

StrikeMan

New member
dj_aligator' Alıntı:
dostum once ondasn etkilendigini soyle dikkatini cektigini soyle sonra biraz sıcak davran ve iltifatlar et.ilk bunlardan basla eger karsılık goremiyorsan demekkı o kızı fazla etkileyemissin.ve fazla saf gozukme sakın

biraz daha dene eger işe yaramazsa
aGa yok öle tırsaklık felan yok cesaret sapına kadar zaten ben okul içinde öle sürekli gördüklerimden bahsetmiyorum dışarıdaki otobüstekilerden böle saat kaç gibi taktikler walla su anda en iyisi merhaba! tanışabilirmiyiz ben Giray... felan yani saat kaç gibi öle muhabbet edilcek konular mesela diskoda felan baktın kıs sarkıyı sevmiş gibi gözüküyo gidip yanına güsel sarkı deilmi diip yorum yapcaksın sonra bağlicaksın ama daha deişik şeyler arıyorum..??:eek:

osiris_cemo

New member
1-hızlıca bi omuz attıktan sonra daha toparlanmadan kafasını gözünü yar sakinleştikten sonra benim adım hayvan seninki ne diye sor.
2-"size soguk birşeyler ısmarlayabilirmiyim" diye kafadan dal yemesse "size kanım çok ısındı size soba diyebilirmiyim" de
3-tanışma kardeşim direk topukla ve mekandan uzaklaş :)

combanant

New member
YANINA YAKLAŞ VE İLK SÖZÜN ŞEY OLSUN ARKADAŞLAR İYİ BİRİSİ OLDUĞUNU SÖLÜYOR İLGİMİ ÇEKTİN VE GÜZELSİN GİBİ LAFLAR KULLAN (( TABİ YANINDA KİMSE OLMASIN))) ONDAN HOŞLANDIĞINI SÖLE

dj_aligator DEDİĞİ GİBİ FAZLA SAF GÖZÜKME İLK ESPİRİN ŞEY OLSUN

( SENİN DE BENDEN HOŞLANMAN İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR ŞEHRİN ÇIKIŞINDA Bİ KAÇ DAĞ VAR ONLARI DELERİM İSTERSEN ) GİBİ

VE ONA RAHATSIZ OLDUYSAN BİDAHA RAHATSIZ ETMEM GİBİ LAFLAR KULLAN

AMA SENDEN GERÇEKTEN HOŞLANIYORUM DAHA ÖNCE HİÇ BÖLE OLMAMIŞTIM SENİ GÖRDÜĞÜMDE HEYCANLANIYORUM TABİ BİRAZ CESARET OLMASI GEREKİYOR

VE ONA DÜŞÜNME FIRSATI VER İSTERSEN VERME :Sopa :) :)

EĞER SEVGİLİSİ VARSA ONA BU TAKTİĞİ KULLANMA ONUN TAKTİĞİ BAŞKA

AMA BU VERDİĞİM TAKTİK GENELDE İŞE YARAR

AYRICA BENİM TAKTİĞİM
HER KIZA AYNI TAKTİK UNUTMA UZMANI VAR BURDA :sigara: :sigara: :sigara:

OverK!LL

New member
ZuhahaHaha

osiris_cemo' Alıntı:
1-hızlıca bi omuz attıktan sonra daha toparlanmadan kafasını gözünü yar sakinleştikten sonra benim adım hayvan seninki ne diye sor.
2-"size soguk birşeyler ısmarlayabilirmiyim" diye kafadan dal yemesse "size kanım çok ısındı size soba diyebilirmiyim" de
3-tanışma kardeşim direk topukla ve mekandan uzaklaş :)
zuhahahah katılıyorum maynaq bir teknik ellerine saglık :D:D :):):sigara:

kocero

New member
benimle evlenirmsini çok ciddiyim lütfen evet de...

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
ortamdaki başka arkadaşlar saolsun tanıştırırlar

gereksiz repliklere girmene gerek yok

eğer illa kendim tanışıcam diyosan da yanına git

merhaba seni daha önce bi yerlerden tanıyo muydum yüzün çok tanıdık geldi dersin

o şekilde de bi muabbet kurulabilir (bence gereksizdir ama faydalı olduğu durumlar var :))

'Pulse

New member
alayı kolpa bu kızların,bana sorarsan hiç bulaşma kardeshim..

HTML