Bi Gariplik Var!

vega vhj

New member
BEN YARGITAY BAŞSAVCISINA ARTIK GÜVENEMİYORUM:

1)GÖSTERDİĞİ DAYANAKLAR MEDYA ÜSTÜNE HABER RESMİ KAYNAK PARMAKLA SAYILIR!

2)İDDANAME ÜZERİNE KONUŞAN AKP Lİ MİLLETVEKİLLERİN HAKARET DÜZEYİNE ULAŞAN CÜMLELERİNİ İDDANAMEYE EKLEMEDİ!

3)TÜRBAN ŞERİATIN(RADİKAL İSLAMIN) SİMGESİDİR DEDİĞİ HALDE SEKRETERİ ''TÜRBANLI''

4)YARGITAY BAŞSAVCISI ÜLKEYE HERHANGİ Bİ BASIN VE YAYIN ARACILIĞIYLA BİLGİ VERMEKTEN KAÇINMAKTADIR!
a)BU DURUM ÜLKEYİ CEPHELERE BÖLEBİLİR
b)İÇ SAVAŞ ÇIKMA VE DARBE ÜTOPİK OLMAKTAN ÇIKAR VE REEL OLUR.

5)YARGITAY ÜYELERİNİN ÖZEL OTOBÜSÜNDEN ASLA KALKMAMASI GEREKEN ATATÜRK RESMİ YOKTU MEDYA TARAFINDAN FARKEDİLMESEYDİ KONULMAYACAKTI!

ÜLKESİNE VE İNSANLARINA OBJEKTİF Bİ DÜŞÜNCEYLE YAKLAŞABİLEN İNSANLAR:
KAPATMA DAVASI YA GÜNDEM DEĞİŞTİRME SURETİYLE YAPILMIŞSAA...!!!

DEĞİŞTİRİLEN GÜNDEMİN ARKASINDA DAHA ÜRKÜTÜCÜ ŞEYLER YAPILABİLİR!

ERGENEKON OLAYLARININ BUNLARLA ALAKASI OLABİLİR!

SİZCE:?

srkngncy

New member
BEN YARGITAY BAŞSAVCISINA ARTIK GÜVENEMİYORUM:

1)GÖSTERDİĞİ DAYANAKLAR MEDYA ÜSTÜNE HABER RESMİ KAYNAK PARMAKLA SAYILIR!

2)İDDANAME ÜZERİNE KONUŞAN AKP Lİ MİLLETVEKİLLERİN HAKARET DÜZEYİNE ULAŞAN CÜMLELERİNİ İDDANAMEYE EKLEMEDİ!

3)TÜRBAN ŞERİATIN(RADİKAL İSLAMIN) SİMGESİDİR DEDİĞİ HALDE SEKRETERİ ''TÜRBANLI''

4)YARGITAY BAŞSAVCISI ÜLKEYE HERHANGİ Bİ BASIN VE YAYIN ARACILIĞIYLA BİLGİ VERMEKTEN KAÇINMAKTADIR!
a)BU DURUM ÜLKEYİ CEPHELERE BÖLEBİLİR
b)İÇ SAVAŞ ÇIKMA VE DARBE ÜTOPİK OLMAKTAN ÇIKAR VE REEL OLUR.

5)YARGITAY ÜYELERİNİN ÖZEL OTOBÜSÜNDEN ASLA KALKMAMASI GEREKEN ATATÜRK RESMİ YOKTU MEDYA TARAFINDAN FARKEDİLMESEYDİ KONULMAYACAKTI!

ÜLKESİNE VE İNSANLARINA OBJEKTİF Bİ DÜŞÜNCEYLE YAKLAŞABİLEN İNSANLAR:
KAPATMA DAVASI YA GÜNDEM DEĞİŞTİRME SURETİYLE YAPILMIŞSAA...!!!

DEĞİŞTİRİLEN GÜNDEMİN ARKASINDA DAHA ÜRKÜTÜCÜ ŞEYLER YAPILABİLİR!

1. madden parmakla sayılır değil idaalarının hepsini sesli görüntülü ve resimli olarak kanıtlamistir..
2. idaaname anayasaya intikal ettikten sonra üstünde oynama yapilamaz anayasa mahkemesi bir hakaret varsa kendileri ek olarak dosyaya koymalidirlar..
3. maddene gelince öle bir söz söylemedi sadece hükümetin yapmak istediği şeyi söyledi..
4. maddene gelince basina gerekli açıklamayı yaptı yargıtay baş savcısı ve şuan anayasa mahkemesinde dava sürerken herhangibir açıklama yapması mümkün değildir ki zaten yasal olarakta açıklama yapması dava sürerken yasaktır...zira dava sürerken yapilan açıklamalar davanın seyrinide değiştirebilmektedir..
5. maddeni hiç duymadım görmedimde o yüzden birşey diyemem ama cumhur başkanının odasında da suan için atatürk resimleri kalkmistir basbakanliktada ve zamanında akp atatürkün resmine gerek yok kaldırılsın demiştir.. yani yargıtayda olunca böle bir tepki vermen sağlıklı olmaz diye düşünüyorum..

kapatma davasının gündem değiştirmeyle bir bağlantısının olacağını düşünmüyorum.. zira hala tsk bağımsız ve ülkeyi elbet savunucaktırlar bizlerle birlikte.. bu ülke onlarca savaş gördü yıkılmadı bunlarla yada hainlerle yada başka sebeblerden ötürüde yıkılmaz diye ümid ediyor ve düşünüyorum saygılarımla

vega vhj

New member
dostum iddanameyi okudum ve sana şöyle özetliyim refah ve fazilet partisi kapatılma iddanamesini oku ve bunu aradaki farkın nekadar büyük olduğunu göreceksin
ayrıca anayasa mahkemesi resmi olaylara bakar yani yapılmış değişikliklere ve kamuoyunun tepkisini göz önünde tutar ayrıca milletvekillerin iddaname üzerine konuşmalarını kesinlikle iddanameye EK olarak ekleyebilir böyle bir hakkı vardır
tek bir deyimle maddelerimle ilgili yazdıkların düşünce yazısıdır ben ise kaynaklara göre hareket ediyorum ve hipotez kuruyorum
BİR BAKTIĞINIZA BİDAHA BAKIN;
İLK BAKTIĞINIZDAN DAHA FARKLI ŞEYLER GÖRÜRSÜNÜZ..!!

srkngncy

New member
dostum iddanameyi okudum ve sana şöyle özetliyim refah ve fazilet partisi kapatılma iddanamesini oku ve bunu aradaki farkın nekadar büyük olduğunu göreceksin
ayrıca anayasa mahkemesi resmi olaylara bakar yani yapılmış değişikliklere ve kamuoyunun tepkisini göz önünde tutar
tek bir deyimle maddelerimle ilgili yazdıkların düşünce yazısıdır ben ise kaynaklara göre hareket ediyorum ve hipotez kuruyorum
BİR BAKTIĞINIZA BİDAHA BAKIN;
İLK BAKTIĞINIZDAN DAHA FARKLI ŞEYLER GÖRÜRSÜNÜZ..!!
:fazilet partisi ve refah partisi açıkça din ve aşiret ve tarikat muhabbetlerinden kapatılmıştır zira bunlar laikliği tehlikeye atacak durumlardır.. akp nin kapatilmasi ise bunların yani sira daha da fazlasına dayanir idaanameleri biliyorum.. evet dediğin doğru anayasa gerçek resmi olaylara bakar kanıtlanmıs olaylara cumhuriyet baş savcısıda kanıtlarıyla birlikte sundu zaten.. her idaanamenin bir kaniti mevcuttur sunduğu dosyada.. anayasa mahkemesi kamuoyunun yani görsel ve yazili basinin ve diğer şeylerin tepkisini göz önünde bulundursada zira hiç bir basin şuan da tam bağımsız değildir çünkü bir çok basin yayin kurulusu yabancıların hakimiyeti altindadir.. yani şuan için anayasa mahkemesi sadece idaanameye ve kanıtlara bakacağı mutlakla kuvvettir.. maddelere yazdığım kendi düşüncemden ziyada olan mutlak şeylerdir.. yani canlı yayinda söylenen sözler ve görüntülü üstüne basa basa söylüyorum görüntülü gördüğüm şeylere dayanarak yazdığım şeylerdir.. her zaman farklı şeyler görüebilirsiniz dünyanın kuralıdır bu hiç birşey aynı durmaz herşeyin altindan bir başka şey çıkıcaktır.. mühim olan tarafsız düşünmek ve ona göre davranmaktır herşeye kanmamaktır..
akp kapatılacağını zaten kurulduğu ilk günden beri biliyordu ve bunun için en baştan kapanmamak için anayasal düzen düşünmüşlerdi ama gerçekleşmeye kalmadan kapanma davası açıldı.. akp suçsuz ise ozaman şuan için jet hızıyla bir anayasa değişikliğine gidiceğine bence savunmasını vermeli ve idaanameyi ve idaanamedeki kanitlari çürütücek başka bir kanıt bulmali.. ama yapmiyorsa yapamiyorsa ozaman diyecek pek fazla söz kalmıyor demektir.. saygılarımla

bazukaa

New member
ERGENEKON OLAYLARININ BUNLARLA ALAKASI OLABİLİR!

katılıyorum kardeş hatta cemil ipekçi nin de alakası olabilir ,bizim bakkaldanda şüpheleniyorum ..
gülben ergen dende şüpheleniyorum syadı bile ofsayt ERGEN-ekon diimiii

sergen dende şüpheleniyorum kesin alakası vardır S-ERGEN-ekon

HTML