bi fikrim var

hacking

New member
biliyorum başkaları buna kafa takmıycak ama yöneticilerin bakacağından eminim. en başta yıldızları değiştirmeniz lazım. mesela ben yeni öğrenmiştim mesaj attıkça yıldızımızın arttığını ve aklıma bir tek şey geldi her konuya mesaj atmak. ama sağolsun T-MAC arkadaşım beni uyardı ve bunun bir paylaşım sitesi olduğunu bana hatırlattı. en başta bunu değiştirmeliyiz. mesela online kalma süresine göre yıldızlar artar ve daha çok kişi siteyi ziyaret etmiş olur. nasıl fikir ama.

mendo68

New member
aslında fena diil ama sorun çıkartabilir
hem dostum bu bence gereksiz
sonuçta seni tanıyanlar tanır
tanımayanlarda zmnla tanırlar
sonuçta bu site benim diil
bende geldiğimde kimse beni tanımıodu
zmnla herkesle tanıştık
daha sonra bu yıldız sayısının,msj sayısının gereksiz olduğunu anlıycaksın

serselcuk

New member
binlerce yıldız almışım ama foruma bir katkım olmamış neye yarar di mi
iyi düşünmüşsün ama önemli olan çorbada tuzumuzun bulunması
ben daha sitede yeniyim bakalım artık zamanla birkaç kişiyi tanırım bende
herkes zamanla anlaşılacak kardeş
saygılarımla...

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
bencede önemsiz mesela ben buradayım bi aydır ama kaldığım süreye bak perişan:(ama önemli olan paylaşımlar yani ben az kalsam bile neticede paylaşım yapıorm adama bakıorm süresi 3 gün görünüo ama 2yıldızı var üye die geçio demekki bişey yapmamış(artı bence hiç önemli deil yıldız dostluk kardeşlik paylaşımmm...)

erenay_e

New member
arkadaş biz yıldızlara bakaraktan hiçnir konuda üyeler için karar vermeyiz biz sadece paylaşımlara bakarız yıldızı 5 yada 6 olmuş farketmez ontane paylaşımyapsın yararlı bizim için oyeterli

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
yıldızlar belki mesajlara göre verili ama sen her gördüğün yere mesaj yazarsan boş ve anlamsız zaten senin ne olduğın anlaşılır önemli olan paylaşım hatta iyi paylaşım :)
(tabi bunu senin için sölemedim)

HTML