bi bakarmısınız?

cliper1907

forum elektro gitaristi
Ben sağlıklı yaşam bölümü mod veya asistan mod adayıyım orası karışık bi bölüm çünkü bazı konular hiç ilgi görmüyor ve forum kirliliği oluşturabiliyor bence orada bir çeki düzen veren bir kişinin olması gerekiyor... sürekli bu sitedeyim bunu günlük on-line sürelerimdende anlayabilirsiniz ve konuya hakim olacağım düşüncesindeyim - veya + oyunuzu verirseniz sevinirim şimdiden herkese teşekkürler.

DureX

New member
Cıx erken daha -1

fXf

Banned
aynı şöle yapıcaklar
bkz :)

cliper1907
Bağımlı

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

Teşekkür Sayısı: 135
58 Mesajına 115 Kere Teşekkür Edildi

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
fXf' Alıntı:
aynı şöle yapıcaklar

cliper1907
Bağımlı

erken dostum bunun baska bir alternatifi varmı

-1

crazyquake

.::®crazy™::.
Karar yönetimin ... Yapabileceğine inanıyorsan +1...

fXf merak ettim senin kimle çekememezliğin var.. Dürüstçe söyle.. Sende rahatla bizde rahatlayalım.. Her yerde çatacak bir şey buluyorsun.. Asıl amacın nedir söylermisin bende bileyim herkeste bilsin..

melihbakir

LorD oF The WaReZ
oranın eskı moderatoru olarak söylüorum bence cok erken daha sen bütün paylaşımlarını yap daha sonra mod. olursan eger konuları falan düzenlersin

-1

by My-KESKIN , , , melihbakir

cliper1907

forum elektro gitaristi
fXf' Alıntı:
aynı şöle yapıcaklar

cliper1907
Bağımlı

--------------------------------- sadece dalga geçmemeni beklerdim------------------

melihbakir

LorD oF The WaReZ
cliper1907' Alıntı:
sen hangi üyesin söyle bakalım bana hangi banlanan üyesin yani daha önceden benimle bi alıp veremediğin falanmı vardı sen kendine bakmadan bana laf söylüosun biraz daha dikkatli olursan sevinirim
arkadaşım burda herkes yorumunu özgürce söyleyebilir
birşeylerin altında birşeyler aramamak gerekior
sen görev istiorsun kişilere karşı böyle davranman senin için - bir puan olur
benden söylemesi kolay gelsin :goz:

cliper1907

forum elektro gitaristi
MacXos' Alıntı:
arkadaşım burda herkes yorumunu özgürce söyleyebilir
birşeylerin altında birşeyler aramamak gerekior
sen görev istiorsun kişilere karşı böyle davranman senin için - bir puan olur
benden söylemesi kolay gelsin :goz:

yani demek istediğim arkadaş dalgaya vurdu - veya + bile demedi o beni rahatsız etti sadece herkesi görüşüne saygılıyım başka kimsenin - görüşüne yorum yapmadım farkındaysan yani o arkadaşın yorumlarından çoğu eleştri tüm konularda sebebini sordum sadece

firatay

>>>> ALESTA
Bendende -1 Daha Çok Erken Ama Gayret Edersen Kesinlikle İnanıyorum Mod Olma Olasılığın Yüksek...

PRotype

Game Spider
Burada Oncelikle Sunu soyliyim...Uyelik Tarihine Bakarak Bence Yorum Yapmanız Cok Yanlıs!!+ ve ya - leri buradan vermemelisiniz forumdaki durusu bicimi sozleri ile uyeleri etkileyecek bir tarzda ise + diyin...- lere karısamam ama bu uyelik tarihi ile ilgili yorumlar canımı cok sıkıyor..iSterseniz ornek vereyim...(Taş atmıyorum kimse yanlıs anlamasın...)

Oyun Dagıtım BoLumu ''Enlock'' isimli uyemiz...Mart 2006 da uye oLmus ve her gecen gun daha da iyi paylasımlar yapıyor uyelerin takdirini kazanıyor...şimdi soruyorum size o sahıs gelip ben a.mod adayıyım dese ''Daha Yeni uyesin Cok Erken kardeş'' mi diyeceksiniz?

Neyse oyuma gelelim Kardeş eğer ben yaparım...Paylasımlarımı artırırım diyorsan bilemem...Ama Biraz daha paylasım artırırsan + oLur..Kolay geLsin...Hakkında En iyisi ne olacaksa O derim...

cliper1907

forum elektro gitaristi
arkadaşlar ''yaparım diyorsan'' diyorsunuz evet yaparım sonuna kadar kendime de güveniorum... ben bu işin üstesinden gelebilirim... ;)

HTML