bi bakın arkadaşlar ya

meka1

New member
ya benim ağımda iki bilgisayar var ve kotalı adls kullanıyorum diğer pc nin indirmesini nasıl kısıtlayabilirim böle bi proram varmı

abcas

New member
Trend micronun saglam virus programları var iyide konfigre edilebilyor işini görür ama param yok diosam modemden ftp portunu kapatabilirsin.ftp portu 21. ama 80 portundan rahtlıkla indirebilir. oyle bi program bedeva bulamassın dediğim gibi.

ayrıyeten bak cevap gelio sacmalamanın anlamı yok, sabah olmassa akşam gelir cevap. o gofreti ben...

Unknownn

New member
ping at dostum. Mesala İplerinizi bi tarat mesala senin 192.168.1.1 olsun onunkide 192.168.1.2 olsun 192.168.1.2 ye ping at ama o süre zarfında senin pc açık olcak bi de adam internete hiç giremez başka yol bilmiorum

VaGaBoNdSe

New member
ya bos bos cevaplar yazmayin Allah askina bilmiyorsaniz birakin bilen birileri yazsin.

@meka1 sende google amcaya sor bandwith manager diye arattir bi dolu program cikar tek tek saydirma bana isimlerini onlardan birini bul ve cek kullan ama o programi cekip kurmadan makinalarin ikisini de dhcp'den cikar static ip'ye cek locallerini. anladiysan :)

meka1

New member
Trend micronun saglam virus programları var iyide konfigre edilebilyor işini görür ama param yok diosam modemden ftp portunu kapatabilirsin.ftp portu 21. ama 80 portundan rahtlıkla indirebilir. oyle bi program bedeva bulamassın dediğim gibi.

ayrıyeten bak cevap gelio sacmalamanın anlamı yok, sabah olmassa akşam gelir cevap. o gofreti ben...
Arkadaşım asıl sen saçmalamışsın konunun ilk açıldığı tarihe ve ikinci msja bak demekki ikinci msj ilgini çekmişte cvp yazmışın

HTML