bi şikayetim var

Wo[pH]eR

New member
ben 15 yaşındayım bi şikayetim olcak siteye girdim açılan site zevkdiyarı :S:S seks erotik felan yazıo reklamlar hadi neysede açılan site yüzünden annemlerin yanında felan açamıom siteyi... gereğini yapın lütfen

mfe41

M|F|E~41
HH çok büyük bir site böyle büyük bi sitenin de giderleride büyük oluyo bu giderlerin karşılanması için maalesef bunlar gerekiyor. bende hoşnut değilim bu durumdan ama yapıcak bişey yok :goz:

site kurucuları şikayetinle ilgilenir herhalde sana cevabı verirler

kamer28

DOLUNAY
ben 15 yaşındayım bi şikayetim olcak siteye girdim açılan site zevkdiyarı :S:S seks erotik felan yazıo reklamlar hadi neysede açılan site yüzünden annemlerin yanında felan açamıom siteyi... gereğini yapın lütfen
arkadaş doğru söylüyor bence ama siteninde reklama ihitiyacı var

valla yöneticiler el atın

küçük yaşta kardeşlerimiz var

Watain

New member
valla gecce reklamı dısında ben kullandıgım tarayıcı itibari ile baska reklam görmüyorum o reklamda da bir problem yok dogal acık secik degil o kadar

Edit : Siteye GirenLer Mufazakarsa Bayan Resminin BiLe oLması Yeter Bence Bu Konu Daha önce Konusulmustu Tarayıcılarda içerik engelleyiciler var onlar kullanılabilir unutulmasınki sitenin tek geLiri rekLam Kaynaklarında O Girdigin Site Nin Burda Bir Reklamı Yok Yada Ben Görmüyorum Zevkidiyarı demişsin

DayWalkerr

ABDUSSABUR
reklamlar gerçekten beni de rahatsız ediyor...O akdar arkadaşa önerdim siteyi ki içlerinde bayanlar da vardı....Reklamdan dolayı bir önyargı oluşuyor...Devamında ise çok çabuk soğuyorlar...Bence ana sayfaya bu tür şeyleri bulaştırmamalıyız...

HTML