bişi dikkatimi çekti forumda yöneticiler baksın

erenay_e

New member
ya arkadaşlar foruma üye olurken çoğu user rastgele sayı yada harfler kullanarak nicik alıyor bunlara bir önlem alın derim rastgele sayı yada harf konbinasyonları ile üyel olan kişilere ya izin verilmesin yada deyiş tiril sin zaten bugibi nicik alanlar sadece forumdan faydalanıp işini bitirdikten sonrada çekip giden kişiler.şimdiden teşekkür ler

asdf -zxcg -123456 -123124 -342345 bunlara nicik deyebilir misin :) olur derseniz bana göre bir sorun yok ama benim düşüncem buşekil bir nicik olmaz bukadar basit genede size kalmış
nicik denince isim kullanmak yerine her hangibir kelimeyi kullanmak tır kısaltmalar da olur ama bunların kısaltma ile alakasıda yok

melihbakir

LorD oF The WaReZ
Dostum Bana Gore Boyle Bir Degisiklik Olursa Cok Sacma Olur Cunku Insanlar Nick Kullanmakta Serbestler Yani Kuralara Uyduktan Sonra Istenilen Nickle Girebilirler

erenay_e

New member
bir de şu banladığınız pisliğin nicikinisilin milleti günaha sokmasın

berk

New member
iyi tamam senin edigin gibi yapsak adam misal ali die username aldi sifreyi 123456 koydu gene bu herif sadece alacagini alip gidecek yani bunun isimle nickle alakasi yok beyinlerin degismesi lagzim

berk dooru söylüyor. sömürgensiz olmaz... sömürgende lazım. yaşasın sömürgenler.

Dark yanlış annıcak şimdi, ben sömürgenliği bıraktım babacan. yanlız bu aralar biraz yoğunum... Ramazan geliyor, paylaşacak çok şeyim var... ve hala din bölümünde ısrar ediyorum bu arada...

berk

New member
TheDarkHalf' Alıntı:
berk dooru söylüyor. sömürgensiz olmaz... sömürgende lazım. yaşasın sömürgenler.

Dark yanlış annıcak şimdi, ben sömürgenliği bıraktım babacan. yanlız bu aralar biraz yoğunum... Ramazan geliyor, paylaşacak çok şeyim var... ve hala din bölümünde ısrar ediyorum bu arada...

arkadsim ben somurgeciligin yaninda falan degilim hatta somurenlerden nefret eediyorum yazdigimi bir daha oku alinti yapacagim yerde yanlislikla tsk bastim oda senin bonusun olsun

HTML