beyler kusura bakmayın ama açmak zorundayım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okiva

New member
Böyle şerefsiz sitelere belki ben bise yapamıorum ama yapabilecek birileri olabilir hergün sayısız ŞEHİT verioruz bu link çökmeli arkadaşlar konusmaması gerekenler hala konusuo buna seyirci kalamayız Giresun,Gümüşhane kürdistan toprağımı bire itoğlu itler beyler rica ediorum biri ilgilensin bu bizim VaTAnİ Görevimiz..

beyler yanlış smile a tıkladım kusura bakmayın orayı sinir küpü olarak hayal edin ....

crixallis

New member
şu siteyi hackleyin bu siteyi hackleyin gibi istekler malesef yasak siteden konu kısa zamanda moderetörler tarafından kapatılır bilginize.Bu adamların sitesine bakim ne var diye bakarak onlara yara sağlıyorsunuz.Türkiye oldukça iyi yetişmiş hackerlere sahip çoğuda bu konuda aşırı duyarlı bırakın onlar işini yaparlar kısa zamnda sitenin linklerine tıklayara onlara tiraj kazandırırsınız sonra bakın bizim amacımızı anlıyorlarki sürekli giriyorlar diye haksız yere böbürleneceklerdir.

elixir

New member
Ulan Giresun'udamı haritaya eklemişler:durdurun Keşke gelselerde zaten aksiyon arayan millet biraz eğlense.Geçmişte Trabzon'da eylem denemeleri falan olmuştu hatırlarsınız.Halkın elinden kurtulmak için polise sığınmıştı salaklar.

bilkentli

New member
abicim sen resmen onlarin propangandasini yapmissin adamlarin zaten tek sitesi kalmis digerlerini devletimiz kapamis.. benim anladim abi bunlar kafayi yemis ruya goruyorlar savasan olen kurtler de insan bence bu olaylar fazla abartiliyor.. birakalim daglar onlara kalsin biz sehirde yasayalim.. 32000bin sehit vermisiz 30 yildir bundan sonra kim kazanmis önemi yok bence... sunu bilelim ki bizim azeri dedimiz yada arkadasimiz da bir kurt bence kurtlere tavrimizi koyalim bugün yabanci kurt dun yada yarin bizim kurt turk kurt asla kardes degildir .. kurtler cok iyi adam kullanirlar... kurt leride ben kürdüm desin esmersen güzel degil kürtsün abicim... bu kadar ya...

abicim sen resmen onlarin propangandasini yapmissin adamlarin zaten tek sitesi kalmis digerlerini devletimiz kapamis.. benim anladim abi bunlar kafayi yemis ruya goruyorlar savasan olen kurtler de insan bence bu olaylar fazla abartiliyor.. birakalim daglar onlara kalsin biz sehirde yasayalim.. 32000bin sehit vermisiz 30 yildir bundan sonra kim kazanmis önemi yok bence... sunu bilelim ki bizim azeri dedimiz yada arkadasimiz da bir kurt bence kurtlere tavrimizi koyalim bugün yabanci kurt dun yada yarin bizim kurt turk kurt asla kardes degildir .. kurtler cok iyi adam kullanirlar... kurt leride ben kürdüm desin esmersen güzel degil kürtsün abicim... bu kadar ya...:vur

bilgisayar lara pislik yapanda gavurlar ejnebiler bu adamlari zengin etmeyelim yarin paramiz bitince tükürecekler bize abicim bunlar.. boklarini vermeyecekler.. ne arabasi almanlar, ingiliz bbc hepsi les bunlarin ben amerikaya gittim en kral yerleri boklar icinde sunset bulvarlari boktan uyuyamadim otelde.. baska otele gectim temizlik yaptim sabaha kadar bok icinde yuzuyorlar ejnebi merakimizdan vazgecelim kendimizi bulalim bunlarin en kralida ayni en tipsizide... les oglu lesler hepiniz kopek sizden adamdir pislikler...

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
ya onlar anca defter kitap üzerinde yazıp çizerler, tutupda onların yaptıklarını yaymamak lazım. öle kolay değil değil giresunu hakkariden en sınır uçdan bi karış toprak alamaz o kahpeler.

GFB MustY

New member
o serefsizlerin öle toprak alması kolay deil MEHMETÇİK ve BİZ TÜRKLER varken onlara bir toprak deil tasımızı bile vermicez

KopiL

New member
Böyle 3-5 şerefsiz kaç yüzyıllık Türk milletine nababilirki? Son günlerde terör eylemlerinin artmasını hükümetin yönetimine bağlıyorum ancak hükümetteki bu ufak açıklıktan faydalanarak pkk bi b.k yapamaz.
Onların kürdistanları harita üzerinde vardı ancak da orda kalır. Bi hayalden öteye geçemez. Türkiye'de bizler gibi on binlerce Mehmetçik dururken şerefsizlerin neyine vatanı bölmek? Biz onları bölmek değil tarihten sileceğiz.
Vatan bir kutsal emanettir. Şehitler ölmez, Vatan bölünmez...

t@lh@

New member
arkadaşım bu konuyu kötü niyetle açtığını düşünmüyorum ama siteyi merak edip girenler sitenin hitini arttıracaktır ve buda onların para kazanmasından başka birşey olmaz türkiyede hacker çok var bırakın onlar zaten kısa sürede icabına bakarlar

Solariz

Administration
bu tarz sitelerin reklamlarını artık yapmayın yeter para kazandırıyorsunuz gergün bagıra bagıra sölüyorum ne laf anlamaz milletiz biz arkadaşlar ya yazıktır günahtır hackleyin şunu yapın bunu yapın derken adamların cebi doluyo o siteye akın ediyrsunuz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML