Beyler Bir Sorun Var ( React0r Sen Bi Bak )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crazy1452

New member
kardeş Benim diger üyeligi banlayıp bir kaç söz söylemişsin benim haberim bile yok bana oalyı anlatırmısın rica etsem. boraya laf etme filan yazmışsın benim bora abi ile bri alıp veremedigim. de yok eger boraya bir şey söylicek olsam zaten telefon eder söylerim.bana bir özel mesajla ve ya buradan durumu izah et.

BANLANAN ÜYELİK Dark_Crazy

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Yeterli mi?

Crazy1452

New member
sayın abim o şerefsiligi ben yapmadım eger rica etsem bu mesahın atılma saatini ve mesajı atan kişini ip numarasını verebilmen mümkünmü ? çünkü benim şifreni 1-2 kişi biliyordu ben sana bunu pm olrak atacaktım ama rütben izin vermiyor.

RuTH

Altın Üye
Şifreni BaşkaLarıyLa PayLaşman BiLe YeterLi BanLanmana

Crazy1452

New member
şifremi bilmelerinin sebebi bana keylogger atmalarıdır ve keylogger yemem 1.5 yılımı verdigim üyeligimin banlamasına sebep oluyor sa tüm hh nin canı saolsun ne diyebilirim.

System33

New member
Ben okudum mesajını verdiğin bütün programlar trojen dolu diyordu ve devamı tehtit ve küfürdü.. Bende anlam veremedim ne diye küfretti bu diye..?

Crazy1452

New member
kardeş anlamak da zorluk yok benim bilgisayra trojen girdi msn den aldıgım bir dosya saysinde şifremi bulanda ş.e.refsi.z çıkmış bora abi ile aramda bir sorun yok. onun telefona mesaj attım durumu izah eden inş. ilgilenecek.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Oke keylogger yedin şifreni çaldı, girdi küfür etti. Buraya kadar anladım. Sonra sen o nickle girmip react0r un banlama nedenini nasıl gördün? Şifreyi biliyorsun demekki, çalan adam şifreyi değiştirmemiş mi?

Şifreyi bi kaç kişi biliyordu diyorsun keyloggerla, madem bunun farkındaydın neden gereken önlemi almadın?

Neyse olan olmuş, mesaj attıysan ilgilenir.

Crazy1452

New member
ewt o ilgilenir inş. senin söyledigin ise şifreyi neden degiştirmemiş dedin ya şifreyi ben tekrar bulabilirdim ama banlatmak daha etkili çözüm. o yüzden yapmış olabilir.

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
bana bunun muhattabını bulup karsıma getırene kadar degıl eskı uyelıgının banının kaldırılması yenı uyelıklerınede ızın verılmeyecektır forumda.

Crazy1452

New member
okey bora kardeş msn ye ekledim kabul et sana en ince ayrıntısına kadar bu oalyın muahtabını göstereyim msn adresim speedly_........ böyle devam edior yasak oldugu için tam adres vermedim seni msn ye ekledim kabul ederken görmen için yazdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML