Beyler çocuğu ölen bir anneye hediye yapcaz!!!

katibzabit

New member
arkadaşlar çok sevdiğim bir arkadaşım kendisi kas hastalığıyla ankarada uğraşırken eşi de doğum yapmıştı, daha bir kaç aylıkken kızı vefat etti, bize geldiklerinde bir kaç resmini çekmiştim, sonra photoshopta kendimce acemice bir çalışma yaptım, arkadaşıma da resmi çerçeve yapıp vereceğimi söylemiştim, o da eşine söylemiş
işte burda durum değişti,
arkadışımın eşinin haberi olmasa idi kendi yaptığım resmi verecektim, ama anne özel olarak istedi, bu da beni aşacak ben kendi yaptığım resmi de çerçevelettirip vercem ama güzel bir şey olsun istiyorum, gözlerini kapatamamışlar yavrucağın çok etkisinde kalmış annesi, resmin altına da mukadderatla ilgili bir iki satır yazarız artık.
benim cepten çektiğim resimler şunlar, malesef başka yok

BU MELEK YAŞAMIYOR ARKADAŞLAR!!!!

benim photoshopta yaptığım resim de şu

ben çiçek yaprağına iliştirdim ama sizler belki daha profesyonel düşünürsünüz, daha farklı bir tema da seçebilirsiniz, konuyu biliyorsunuz. bu anneye bir hediye verelim ne dersiniz? seçtiğim resimlerden bir kaçını çerçevelettirip vercem, yardım eden olmazsa benim yaptığımı vercem artık napalım, iyi forumlar herkese

Hackelciim

New member
Başınız Sağolsun arkadaşım Bu konu ile ilgileneceğim 05,01,2009 tarihinde bu mesajı atmışsın en geç sana 07,01,2009 tarihinde döneceğim umarım beğenirsin yapacağım çalışmayı

İşinize Yararsa ne mutlu bana bu arada diğer ilgilenen arkadaşlarada teşekürlerimi iletiyorum

BlackWomaN

New member
en kısa zamanda geri yollayacağım beklersen sevinirim 1-2 güne kadar elinde olacaktır Allah rahmet eylesin ailesine de sabır versin...Çok üzüldüm meleğime...

Evet saat 2 oldu sırf bu meleğin hatırına işe gidicek olmama rağmen bu saate kdr uğraştım hemen sana iletmek istedim...ben upload ettikten sonra gördüm imza olayını sen benim yerime yaparsın bişi artık...Umarım beğeirsin

bu biraz karman çorman olmuş ama affola işte:)

katibzabit

New member
arkadaşlar size minnettarım, Hackhelcim işine yarar ne demek arkadaşım ben sana nasıl teşekkür edeyim bilmiyorum ki, çok şeker olmuş eline sağlık, BlackWomaN Beyler diye başladık ama sizi tanımadığımız için böyle bir başlık attık affola, dr.mud samimiyetinize gerçekten minnettarım. yalnız sizden bir ricam daha olcak
LÜTFEN BÜTÜN SANATÇILAR GİBİ RESME İMZANIZI ATIN !!! (bu benim için çok önemli) ben ayrıca kendi yaptığım resmi vercem de sizinkiler nihayetinde bir sanat ürünü olcak ve takdim ederken sizden bahsedeceğim!!!
duygularımı tarif edemiyorum, RIfat Ilgazın bir şiirini sizinle paylaşayım yüreğinize sağlık arkadaşlar, gerçekten çok duygulandım

Kuş Misali
I

Ortada hesap yanlışlığı yok,
Yavrumuz vakitsiz doğdu:
Tam sekiz aylık.
Bilmem ne vardı acele edecek?
Sekiz aylık çocuk yaşamazmış,
Bunu da bizim gibiler söylüyor;
Belki yaşadığı evler bulunur,
Zor yaşar bunun dokuz aylıkları
Bizim buralarda.
Ne yapalım, yetmezse ömürcüğü,
Daha bir tane var geride.
Onu büyütürüz ister istemez.
O da bizim kadar düşünceli
Memnun görünmüyor gelenden.
Bilse hiç üzülmeyecek;
Söylemeye dili varmıyor ebenin
-Evlattır ne de olsa-
Misafire benziyor, yazık.
İş, erken doğmakta değil,
Gelmişken yaşamakta…
Eziyet bize yaptığı,
Hazırlayınca çekip gidecek,
Bezini muşambasını.
Kolayına ısınmıyor odamız,
Buz kesiliyor elleri, ayakları;
Sıcak şişeler mi koymalı dersin,
Pamuklara mı sarmalı?
Akşama sabaha yolcudur.
Artık annesini de istemez oldu,
Minneti kalmadı kimseye.

II

Sekiz aylık çocuk bu kadar yaşarmış,
Dört gün yaşadı.
Çok bilmiş insanlar gibi
Gitti sabaha karşı…
Haber verince bekçiye,
Soruldu ekmek karnesi.
Doğuma bakarak,
Yerinde buldular ölümü
Hemen izin çıktı gömülmesine.
Dört gündür, soğuktan,
Su yüzü görmeyen yavrumuz,
Geleneğe uygun yıkandı.
Çıkarken kucakta
Bulamadı beklenen gözyaşını.
Çocuklar düştü arkamıza,
Yüzü kirli çocuklar…
Dört yanımı saranlara,
Su dökenlere, yasin okuyanlara
Dağıttım son meteliğe kadar.
Ayın sonunda gitti en kötüsü,
Kaldı ebenin parası aybaşına.
Vakitsiz doğduğu gibi,
Bildi vakitsiz ölmesini yavrucak,
Gitti kuş misali!

katibzabit

New member
abla naptın sen valla eline sağlık, gece o kadar çalıştın, hakkını nasıl öderiz bilmiyorum, tekrardan teşekkür ederim, dr.mud'tan çalışma bekliyorum, tekrardan elinize emeğinize sağlık, binlerce yüzbinlerce teşekkür ederim.

SoηєR!uм

New member

Keske bu konu hakkında biLgim oLsaydı...
üzüLerek söyLüyoRum Bebeği öLen bi annneye zamandan baska ne fayda edebiLirki = [
Gecmis oLsun...​

katibzabit

New member
arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim açıkçası bu kadar beklemiyordum, çok samimisiniz Allah razı olsun, keşke takdim ederken izin alabilsem de o anı burda sizinle paylaşabilsem

iCe_Sky

New member
Yardımcı olmak bende isterim ama elimden gelen bu..

Özür Dilerim Daha iyisini yapmak isterdim...

katibzabit

New member
rcpi.nesi arkadaşım onu da düşündük ama 10ur83 arkadaşımın da dediği gibi bir resim olarak görme duygusunun daha ağır basacağı konusunda karar kıldık, düşünmen yeterli teşekkür ediyorum.

iCe_Sky bu resimlerle çok yardımcı olduğunuzu bilmenizi isterim, seçtiğiniz sözler de gayet yeterli üstüne söz yazmak için bir şey aramaya gerek kalmadı artık, eline yüreğine sağlık arkadaşım, resimlere imzanı atabilir misin rica etsem?

iCe_Sky

New member
Sarfettiğin bu sözler benimde içime su serpti "katibzabit" arkadasım..

dediğin gibi imza ekledim diğerleri ile değiştirdim resimleri...

İnşallah bir nebzede olsa bizimde payımız olur yaptığın bu hayırda!..

Fatih Hoca

Banned
Resim ekleyen arkadaşlara helal olsun.

HTML