benden 3 yaş büyük bi kıza nasıl teklif etsem

onurlife

New member
bi kız var teklif etcem.ama benden 3 yaş buyuk bi kız.kız keske aramızda yaş farkı olmasaydı diyip duruyo. bana her defasında aramızdaki yaş farkını söyluyo.yaş farkı olmasa kolay ama ben bu yaş farkından nasıl sıyırıp kıza teklif edebilirim ??? .... :D

karapapatya

New member
1. bişiler çakıyodur teklif etme dıye bahane yapıyordur :)
2. gönlü varsa sende " aşk yaş tanımaz, bırak şu naz'ı" de..
3.romantık ol
4. 2 ve 3 ü yap :p
5. baktınkı olmuyo kızmı yok biri gider biri gelir :p

comand

New member
Çıkar kaşısına aslanlar gibi söylersin ABLA ben senden çok hoşlanıyorum dersin :D

pasaklı

New member
comand' Alıntı:
Çıkar kaşısına aslanlar gibi söylersin ABLA ben senden çok hoşlanıyorum dersin :D
ahahha bide abla desin oldu :D

eger bi umut goruyosan butun cesaretini topla ve butun dugularini soyle senden hoslaniyorum de ölüm yok ki ucunda ...
yasin hic onemi yok

terteren

Altın Üye
sen sen ol kendinden büyük kızla çıkma pişman olursun

Zeytin

Zeytin&Limon
katılıyorum sonuna kadar yas sorun deil olsaydı neden kızlar kendinden buyuklerle cıkarlar? kız bence niyetli deil sen son bi cesaret et soyle olması salla gitsin sana kızmı yok be ...

hazex

New member
normalde kızlara nasıl teklif ediyorsan oyle teklif et fakat biraz agır ol olgun kızlar şaklabanlardan hoşlanmaz komik erkeklerden hoşlanırlar hafına kanma

iSpiK

Kadim Dost
yas kac ama bu da onemlı senın 17 onun 20 mi ?

kız öle diosa hanı arada yas farkı olmasaydı dıosa ver bi yanak o farkı kapatalım de...

bide gaza gelip gidip konusup soNrada hadi ablacım sen yasıtlarında takıl denmesıde war :D

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
sana aşık oldum.sevgilim olur musun.?

derim ben olsam.kasmaya gerek yok

CHI€F

Kalpsiz
arkadaş teklif etme pişman olursun davul bile dengi dengine ispiyonucunun dedii gibi ya derse ablacım sen git yaşıtlarınla oyna die ?

affetmez

New member
evet bence yaş sorun deyill mesela benim aşkım 9 yaş büyük ilk zaman larr ablayla başladıı şimdii kumrular gibi yaşıyoruz:))) dostum sende korkmaa zaten gönlü varsa anlar... bence sen deyil o düşünsün....

BEYAZÜLKE

New member
onurlife' Alıntı:
bi kız var teklif etcem.ama benden 3 yaş buyuk bi kız.kız keske aramızda yaş farkı olmasaydı diyip duruyo. bana her defasında aramızdaki yaş farkını söyluyo.yaş farkı olmasa kolay ama ben bu yaş farkından nasıl sıyırıp kıza teklif edebilirim ??? .... :D
ben farklı değerlendiriyorum.bence arkadaşımız yeterince ciddi değil.değilse şimdiye işi çözmüştü bile.sevgide yaş vb hikayedir.en azından şimdiye denemiş olmalıydın derim dostum..

HTML