Benden çok fedakarlık yapan yok

нешет

ву.иєѕєт
Gökhan Zan'a parasal konularda sıkıntı çıkarttığı için kapıyı gösterdiği öne sürülen Beşiktaş yönetimine, milli futbolcudan sert bir yanıt geldi! Gökhan Zan, yönetimin her şartını kabul ettiğini söylerken, basın ve taraftarın önüne atıldığını öne sürdü..

Lig TV’de yer alan habere göre, halen İskenderun’da tatilini sürdüren milli futbolcunun, Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu tarafından söylendiği iddia edilen “Gökhan Zan hiç fedakarlık yapmıyor” sözlerine üzüldüğü ve bomba açıklamalar yaptığı kaydedildi.

Yıldız futbolcun, “O takımdan benden çok fedakarlık yapan yok. Ben her şartlarını kabul ettim. Beni neden taraftarın ve medyanın önüne atıyorlar. Hem günah işliyorlar hem de ayıp ediyorlar. Kimse unutmasın ki ben herkesten daha iyi Beşiktaşlıyım” diye konuştuğu ifade edilirken, para konusuna da değindiği belirtildi.

Haberde, kendisini artık herkesin paracı olarak gördüğünü ifade ettiği kaydedilen Gökhan’ın zehir zemberek açıklamalarına devam ederek;
“Beni herkes paracı olarak görüyor. Bana 350 milyar peşin verdiler, onu 400’e çıkartmalarını istedim. 20 maç oynarsan sana 250 milyar veririz dediler, onu da kabul ettim. Geçen yıldan 225 milyar alacağım var ve onu da istemedim. Yani her şartlarını kabul ettim ama yine de kötü ben oldum. Bana bunu neden yapıyorlar anlamadım” şeklinde konuştuğu kaydedildi.

Kaynak

HTML