Bende radyoya talibim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeLi_DaNa

New member
Arkadaslar, hackhellin radyosunu dinlemek hic nasip olmadi, herhalde offline. Ben baska bir sitede djlik yapiyorum.
Kullandigim program sam broadcaster.
baglantim: adsl 1024 yakinda ya 2000 lik olacak yada 6000 lik.
Caldigim sarki türü: Türkce (karisik: arabesk, pop, eccük rock ve birkac tarz daha. pcmdeki mp sayisi 3000 bilmem kac tane...

saygilar

byaBanCı

New member
CARACARTAL' Alıntı:
hosbulduk ama, ben burda eskiyim. internete fazla zamanim olmuyordu onun icin hic bir katkim yok... ben sadece adayim dedim illede beni alin demiyorum. ben hackhell den önceki sitede vardim burdada varim oki?

ok kanka ok .::: ben yorumyaptım .: ben de yeni sayılırım burada bu sitede görev almak iteyen arkadaşların ilk önce göderdiği mesajlar ,aldığı teşekkürler vs. gibi durumlarına bakılır ... bende yorumumu ona göre yaptım ::: insallah hak ettiğin yere gelirsin .:::: başarılar :eek:

Hell

Başarıda bir sanattır.
Arkadaslar, hackhellin radyosunu dinlemek hic nasip olmadi, herhalde offline. Ben baska bir sitede djlik yapiyorum.
Kullandigim program sam broadcaster.
baglantim: adsl 1024 yakinda ya 2000 lik olacak yada 6000 lik.
Caldigim sarki türü: Türkce (karisik: arabesk, pop, eccük rock ve birkac tarz daha. pcmdeki mp sayisi 3000 bilmem kac tane...

saygilar
1. ewet arkkadaşım benimde 2048 lik balantım var bende mod olcam radyoya :) :)

2. zaten üç dj yimiz var!

sevencloves
ract0r
solariz

ama dileyim sen de bi r gün olursun inşallah radiyoya

saygılarımla

:....hellboy726:::.......:

SevencLoves

Altın Üye
O bölüm modla alakalı bir olay değil arkadaşlar düzenli olarak yayın yapacak ve arşivi geniş olan kişilere hitap eden bir yer radyo DJ liği ile ilgileniyorsanız Solariz e Pm den ulaşın

Konu kapandı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML