Bende Hackhell İçin Varım Diyorsanız!!!!

serhatmail

New member
oncelıkle hackhelle yapılanı kınıyorum...Eger sıte yonetıcılerı kabul ederse ben kendımce maddı yardımda bulunmak ıstıyorum sıte ıcın... ben bu konuda dıger arkadaslara da cagrıda bulunmak ıstıyorum...arkadaslar sıtemızde yaklasık 70-80 bın uye var damlaya damlaya gol olur mısalı uye basına en az 1 YTL yardımla cok para toplayabılırız sıtemız ıcın faydalı olur dıye dusunuyorum sıte saahıbı arkadasımız bu konuda eger uygun gorurse bıze onculuk yapsın bır hesap numarası felan yanı... bu paralarla bızım ıcın daha ıyı daha guzel seyler yapılabılır benım onerım bu... Guclu oldugumuz surce kımse bızım belımızı bukemez.... saygılarla....

Technical@Hack

O Şimdi Asker
Evet dostum oncelikle senin bu davranısın icin gercekten seni yurekten tebrik ederim soyledigin konuya bende katılıyorum eger gercekten sitemizin maddi bir sıkıntısı varsa bende yardımcı olmak isterim ve kesinlikle site yoneticilerimizin ve site sahibimizin bunu yanlıs anlamasın istiyorum. bu site hepimizin kesinlikle biz net uzerinde bulunuan dostluklarımızı pekiştirmek istiyoruz eger benim ve sertmail arkadasımız gibi dusunen varsa cevap versin ve yoneticilerimiz bu konuyla ilgilensin yani konunun ozu bende varım.....

iSpiK

Kadim Dost
hımm ciddiysen helal olsun daha ne diyim sana ... ama calısmalar farklı yonde böle bisey bize sölese zaten kimsenin hayır diiceini sanmıooRum hem baksana sen her girdiinde reklamlara tıklıyosan bi nevi katkıda bulunuosun zaten.. para konusundada katkıda bulunmamız gerekiosa amenna

serhatmail

New member
aslında bunu yazarken sıye yonetıcılerının yanlıs anlamasından korkuyodum ama ıcımden gelenıde solemek ıstedım soyledımde umarım kımse yanlıs anlamaz...

serhatmail

New member
sız maderator arkadaslarımızdan bu konuya el atmanızı ve oncu olmanızı ıstıyorum neyse ıyıgeceler herkeze...

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
bu fıkrı dusunmenız bile 1 degıl 1000 dolar vermenızden cok daha önemli benım ıcın.. Fıkrı ortaya atan ve destek veren herkese teşekkurler :) Suan hackhell zaten kendı ayakları uzerınde durabılıyor, sunucusunun masrafını cıkarabılıyor, hackhell ı kurarkende ileriye dönük en ufak bır kar amacı gutmediğimiz için suan böle bir uygulama yapıp dıger bazı sıteler gıbı cebımızı dolduralım mantıgı ıle haraket etmeyı dusunmuyoruz.. Hatta yakında ucretlı sıtelerde bulabılecegınız ıcerıklerı hackhell da ucretsız sunmak gıbı dusuncelerımız var.. Hackhell ı kurarken içeriğinin tüm üyelerine tamamen ücretsiz ve paylasımın,dostlugun esas oldugu bır forum kurmayı hayal ettık bunuda bi nebze basardık sanırım :) Eger yardımcı olmak ısteyen,sagduyulu uyelerımız varsa akıllarına geldıkce sıtemızın altındakı google adsense bannerına tıklamaları yeterlı... Hackhell böle sagduyulu uyelerı oldugu surece kolay kolay sıkıntıya dusmez,zorda kalmaz merak etmeyın siz bizimle olun yeter iyi forumlar,iyi sabahlar herkese.

melihbakir

LorD oF The WaReZ
Dark abim senden de bu cvp beklenirdi
diyecek birşey yok. Bir kez daha üstünlüğün karşısında saygı ıle duruorum
İi geceler herkese

kımsınsen

New member
bu dusuncelerınızden dolayı tum arkadasları tebrık ederım sıte ıcın elımızden gelenı yapmaya hazırız ama ben o dolar usulu yardımda bulunmam bu tur saygısızlıkları bıze yabancılar yapıyor onların parasınıda kullanmak ıstemem turk parasını elımden geldıgınce yardım etmek ısterım. tum arkadaslara ıyı seyırler

Gєηco

Altın Üye
hh için zamanı gelirse her şekilde yardım ederizz. çünkü burası bizim evimiz olmuş..

serhatmail

New member
kımsınsen' Alıntı:
bu dusuncelerınızden dolayı tum arkadasları tebrık ederım sıte ıcın elımızden gelenı yapmaya hazırız ama ben o dolar usulu yardımda bulunmam bu tur saygısızlıkları bıze yabancılar yapıyor onların parasınıda kullanmak ıstemem turk parasını elımden geldıgınce yardım etmek ısterım. tum arkadaslara ıyı seyırler
cık ınce dusunmussun tebrık ederım senı:D dolar fıkrı ıyı olmamıs duzelttım sımdı ytl olsun ama bu konuda cıddıyım hackhell ıcın daha fazlasını yapmak ısterım saygılar....

iSpiK

Kadim Dost
ya dark dedi ya istemez simdilik gerekmez alttaki reklamlara tıklayın dio :cool: gerektigi zaman gereken yArdım sımdılık reklamlara tıklamak yeterlı..

AressKruger

New member
Biz Galatasaraymıyız :) Sorarım Size Reklamlara Tıklayın Yeter Siteye Para Gondermenize Gerek Yok Yada Sponsor Olun Dark Ta Ceva bını Vermiş Ama

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
p3simist' Alıntı:
Dark_Angel hesap numaranı ver .. ay başı 5 milyon benden .. ilk para benden

ne kadar yardım etmek amaçlıda olsa emri vaki konuşman yanlış dostum ki dark yardımı nasıl edeceğinizi söledi

zaten böle biş olsada bu tavrına 1000$ bile versen dönüp bakmam şahsen

-------------- konuya gelince:)

ben zamanında çok söledim nuh dedi peygamber demedi valla tek çare reklamlara tıklamak canınız sıkılınca:D

HTML