Bence süper bir oneri

eurasia

New member
Mesela her uyeye veya isteyen uyeye www.hackhell.com/uyeadi gibi bir alan adi verilse ne harika olur. Web alani istemiyorum sadece yonlendirseniz yeter. Ayni yonlendir.com daki gibi olsun yani. Bence cok harika bir fikir. ben uye oldugum forumlarda hompage kismina http://www.hackhell.com/eurasia yazmaktan mutluluk duyarim.

Ayrica mail den daha zor olacagini dusunmuyorum.

Tabi son karar Dark_Angel in bakalim o ne diycek?

Partizan

New member
ehuhe :) naptin sen ya.. sence oLur mu ? yani oLur ama cok iLerde ancak bence.. tabi Dark daha iyi biLir =)

eurasia

New member
Mail olayindan cok daha basit bisiy gibi duruyo sadece root kismina uye adinin oldugu bir klasor ve onun icine uyenin istedigi sayfaya yonlendiren bir index sayfasi olacak manuel bile yapilabilir.

Tabi ben isin ayrintisini bilmiyorum belki zor bisiydir ama.

eurasia

New member
DeSaNTRaLiZaSYoN' Alıntı:
bu mail olayınıda ilk
sen sölemiştin sanki
sen başa belamısın bea
de get HAHAHAHA :D

Evet mail olayinida ilk ben soylamistim ama fena mi oldu site surekli buyuyup gelisiyor.

Yakinda insallah bu alandaki en buyuk portal olcaz.

Webmasterimizi biras yoruyoz ama kusura bakmasin oda :D .

Leke

Altın Üye
Mhuahuahua . Ne adamsın Des Adam saDeCe öneri yapmış bir bir öneridir diye belirtmesimi lazım illa .

Not : Bu TopiC öneri Topiğidir .
:D

chamfer

O Şimdi Asker
hahahaha sizde wallaha buldunuz adamı yordunuz :) yakında diğer şeylerede ortak olcanız :)

dark evinde bi yerde bize aç dark maaşından pay isteriz :)

dark sigorta + yemek masraflarımız :)

ahuahauha :D hayırlısı :)

ahmetcan

New member
Dark abinin işi başından aşkın ama çok ısrar ederseniz el deil de birer ban atar ehuehu :D bence biraz daha ileride olsun şimdilik bu kadarı bile fazla :)

Death_AngeL

Banned
Bence güzel bir olay gercekten.iyi düsünmüs eurasia.hadi bakalim hayirlisi :D

eurasia

New member
chamfer' Alıntı:
hahahaha sizde wallaha buldunuz adamı yordunuz :) yakında diğer şeylerede ortak olcanız :)

dark evinde bi yerde bize aç dark maaşından pay isteriz :)

dark sigorta + yemek masraflarımız :)

ahuahauha :D hayırlısı :)

Sirada onlar var caktirma :D

DeacoN.FRoST

New member
solariz çok basit bişey bu ya ve güzel bir fikir tebrikler euroasia iyi düşünmüşsün.euroasianın dediği gibi manuel bile çok kolay şekilde yapılır + bunu otomatikleştiren bir sistemde biliyorum ben.ve son olarak 4000 üye olması önemli değil bunların hepsi websitesi yapacak yada yapan insanlar değil isteyenlere verilir güzel projelere verilir iyi reklam bence.

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Hackhell'ın kurulus amacı paylasım bilgi ve ihtiyac duyulan projelerın,servislerin kısacası herşeyin tek bır adreste toplanmasıydı... Burası tamamen sizler için acıldı ve sızlerın istekleri dogrultusunda geliştiriliyor,buyuyor... Fikiri siz orataya atarsanız eger talep olursa ben yaparım bu kadar basit :) Hergun Hackhell ıcın yeni bir proje dusunuyorum ve mumkun oldugunca cabuk tasarlayıp hızmete acmaya calısıyorum ve omrum yettıgı surecede bu boyle devam edıcek ;)

X

O şimdi Asker
bence reklam için güzel bir fikir :)

dark ben hackhell wap istiyorum solaris yardım eder sana ona söylemiştim :)

resimleri değil yazıları görsem ceoten yeter ;)

HTML