bence çok yanlış dikkat edin ve herkes okusun

cgdsbll

New member
ARKADAŞLAR cigicigi yi bilen varmı bilmiyorum turkojanın resmi sitesinin forumu neyse

...........................linkindeki aylaşımı merak ettim ve indirme linkine tıkladım pc virüs doldu :vur

programı çalıştırmadım bile linkte sanırım olay

şu an bile hala uyarı alıyorum kis2009 dan ben siliyorum o hortluyor kis de pc ye sürekli reset atıyo bu işlerle uğraşmama rağmen nasıl düştüm valla anlamış değilim:durdurunmecbur yarın izin günümü formatla harcayacam combofix falan hikaye kalıyor daha rogramı indirip deneme fırsatı bulmadan oldu bunlar arkadaşlar

neyse paylaşımı yapan arkadaşa nekadar şerefli olduğunuzu bilmiyorum diyerek başlayan bir mesaj yazdım kimse ilgilenmedi site mesaj denetiminde olduğu için çoğu mesaj editleniyo yayınlanmıyo ya da amacından geç yayınlanıyor vsvs
program bölümü açıktı oraya dile hetirdim bende şikayetimi dedim bu siteye (sonuçta bu işin ticaretini yapıyolar ) yakışmıyor dedim
virüslü mesajın altında hiç cvp yok ve mesaj açık. galiba gelen tüm mesajlar editleniyor

Moderatörlerden birinden pm ile uyarı aldım şikayetci olduğum için :) ve mod a dedimki benim yarın izin günüm gitti böle böle anlattım durumu adam bana bunun yönetimle ne alakası var diyip ceza puanı verdi nerdeyse banlayacak :durdurun:durdurun

sanırım virüsü silmeye çalışmama kızdı yeterli bir açıklama yapmadan karşımdaki 15 yaşındaki bir çocuksa korkutayım hesabına gitti benim kendi sitemde yada modluk yaptığım sitelerdeki bölümlerimde böle bişey olsa çok utanır 50 kere özür dilerim

hh yi düşününce mesajım editlendi veya silindi diye siteyi birbirine katıyoruz yaw sn modlar kusura bakmayın ya çok çektirdim sizlere

doru yeri bulamadığım için buraya açtım modlarım uygun biyere taşırsa sevinirim silsenizde kızmam artık :)

Tunyukuk

New member
:hhmanD :hhmanD :hhmanD

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
Düştüğün durum gayet doğal. : )

Bu işlerle uğraştığını söylüyosun. Bunların da başına gelmesi normal. Ama Her virüsü tanıma işlevimiz çok gelişmediği için hangi virüse tam zamanlı ne yapılır bunun tam bilgisine sahip değiliz. Benim tavsiyem Kis kurmak yerine sağlam bi Bullguard kur daha iyi oLur ;)

cgdsbll

New member
yorumun için sağol kardeşim bi yarım saat uğraştırdı ama artık yok sanırım bot olarak kullanmak için basit ama ısrarlı birşeydi:goz:

kendime güvendiğimden sanal pc de kullanmam gerçi dediğin gibi en çok bizim pc ler haşırneşir virüs trojan vs ile :) bi sanal pc mi kursam ne yapsam :)

HTML