Ben Karşıyım!! : (

Cansiz

New member
Arkadaşlar ben forumda dolaşırken hala www.imagehell.com kullanmayan arkadaşlar görüyorum lütfen www.imagehell.com kullanmayan arkadaşların;
bundan sonra en az 2 gün ban yemelerini öneriyorum!!!
www.imagehell.com 'u biz hackhellciler için yapıldı ve bazıları kullanmıyor diye gördüm 1 hafta önce gibi bi zaman zarfında!!
o site için kim bilir ne kadar uğraşılmıştır!!
uğraşanların ellerine sağlık
çok teşekkür ediyorum !!

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim!!

Zeytin

Zeytin&Limon
birde şöyle düşün... (Adresi editliyorum) da benim arkadaşımın sitesi ve ben 2 siteye de eşit davranıyorum.. Yani kişisel tercihler icinde ban yemek bilmiorm ne kadar dogru olur.. ben rapid kullanırım sen hemenpaylaş ban mı atacaksınız bana?

biz imagehell i onerdik isteyen kullanır kullanandanda kullanmayandanda allah razı olsun..

Majesties

New member
zaman sadece birazcık zaman..
geçici bu hırs bu intikam..
(sezen aksu)
böle bi açıklama yapmak istedim ;)

Bende Cansıza hak veriom... Halen daha sarı kurbağa görmekteyim... Size kullanasınız diye bir domain alınmış... Halen nedir bu siteyi kabullenmemezlik olayı anlayamadım gitti....

Korkmayın arkadaşlar sitede virüs, trojen filan yok... Yada girenlere ceza kesmiyorlar... Neden burdan upload yapıyorsunuz diyen de yok...

Bir girin bakın bakalım ya bu adamlar bir site yapmış, ücretsiz bizim için bakalım ne koydular buraya ne var içeride diye...

www.imagehell.com

ama ban olayı bencede biras ağır olur......

CHI€F

Kalpsiz
ban cezası çok gereksiz sonuçta demokratik bi ortamdayız herkes istediini kullanır kimseyi zorlayamazsın

RuTH

Altın Üye
İsteyen isteği siteden upload eder dostum buna karışamazsın. bende imagehell'i kullanmak istiyorum ama, çıktığı gün kayıt olmama rağmen hala üyeliğim onaylanmadı nedense

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
cansız bence gereksız bır konu acmıssın yanı isteyen istedigi yerden uploadını yapar nedemek oyle ban felan

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
KENDI UPŞOADLARIMDA KULLANIORUM BAZEN ALINTI YAPIORUM O ZAMAN BANLANCAZMI

YADA BAZEN DALGINLIGIMA GELIYOR imagetr KULLANIOM

2-3 HAFTA ONCE imagetr KULLANIN DIYE BAGIRIYODUK UNUTMAYIN

YALNIZ imagehell IN BI FARKI BIZIM OLMASI VE HEPSINDEN + OZELLIKLERI OLMASI

BU DA YAVAS YAVAS DIKKAT CEKIYOR ZATEN

DayWalkerr

ABDUSSABUR
HoCuSPoCuS' Alıntı:
KENDI UPŞOADLARIMDA KULLANIORUM BAZEN ALINTI YAPIORUM O ZAMAN BANLANCAZMI

YADA BAZEN DALGINLIGIMA GELIYOR imagetr KULLANIOM

2-3 HAFTA ONCE imagetr KULLANIN DIYE BAGIRIYODUK UNUTMAYIN

YALNIZ imagehell IN BI FARKI BIZIM OLMASI VE HEPSINDEN + OZELLIKLERI OLMASI

BU DA YAVAS YAVAS DIKKAT CEKIYOR ZATEN

Aynen katılıyorum....Sağol dostum düşündüklerimi birebir yazmışsın...:)

caracedi

New member
belli bi zaman sonra zaten imagehell tercih edilcektir ama çıkalı baya oldugu halde kullanılmıyo gibi bişi.bende hala kurbagadan şikayetçiyim,
zaten bu forumda paylaşım yapıyosun nıye buranın upload sitesini kullanmıyosun??bence mantıklı olan bu ama başkası için değişik olabilir.ban agır ama imagehell tavsiye edilebilinir..

βèŁĩéVê ™

New member
Cok Gereksiz Bir Konu Olmuş.. Ne demek İmagehell Zorlamı Kullanıcak Herkes ?

Ben İmagehell kullanıyorum. 4 yada 5 Resim Aynı Upload Etmem lazımsa Başka Bir yer kullanıyorum. + Büyük Resim upload Ederken Ben Sorunla karşılaşıyorum İmagehell'de O Zaman Ne yapmam Lazım ? Kimse Kimseye Zor la bişey yaptıramaz. Helede Ban cezası Falan.. Güldürmeyin Adamı Derim ;)

BuNaLım

Bunalım
bence yanliş dostum nerden çıkardın şimdi banla ne alakasını kurdun herkes eşit ben mesela başka yerden image yapıyom olamazmı

DureX

New member
Ban olayı Cok ama cok sacma ...

Kımseye Zorla bişi yaptıramazssın...

DeRSaaDeT

Islambol
arkadaşlar ilk defa bugün kullandım imagehelli ama hosted by imagehell yazısı bazen capsi kapatabiliyo o yazı kaldırılamazmı acaba?çirkin bi görüntü oluyo bence

Logan

WOLVERINE
imagehellin kalitesi zaten günden güne anlaşılıyor zamanı geldiğinde herkes buraya yönelecektir...cezai yaptırımlar çok gereksiz...

FatalError

New member
kendım upload edersem kullanıyorum ama ban cezası bıraz sacma geldı her turlu goruse saygım wardır normal bır sey bu cansız arkadasımız oyle dusunmus

karizma_5

karizmatik
kardeşim sana katılmıyorum benim kendiminde uploudu var
şimdi ben onu kullandım diye ban mı yiyeceğim,
bence bu yanlış ve gereksiz bir konu

Bak bu kadar arkadaş yazmış sanırım yanlış bişi yazdığını sende anlamışsındır...

Tabiki hackhell'i düşünmen çok güzel fakat üyelere sen imagehell kullanmuyosun banlandın gibi saçma bşi söz konusu bile olamaz......

Herkesin kendi istediği siteyi kullanır....

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
imagehelli kullanmayanlar niye banlanıcak onu anlamadım :eek: imageshack hariç hepsi güzel resim up sitelerinin ama

imagehelli kullanan farkını anlar :)

HTML