ben gelin aranıza

murat10TR

New member
ben geldim aranıza çok acil yardım pls

ilık mesajımı yazıyorum
benim bi sitem var o sitede paylaşım yapıyorum ama diger siteden alını yapıyorum gidigim (alıntı yaptıgım) sitede bi kopyala yapıştır yapıyorum sorun yok bi nbakıyorum yapamıyorum 2 kelime seçip donu bazende seçmiyor ne yapcam bu durumda dün akşam saat 5 kadar (yani sabaha kadar aradım bulamadım) bi yardımınız olursa çok sevinirim birde ben ellemeden ayarkadaıgım kıriterlerde bi siteden digerine aynı paylaşımı kopyala yapıştır yani taşıyan bi purogram lazım öyle birşey yok benim bildigim ama varsa ii olcak eger bu sorun çözülürse sorun yazamadıgım zamamlarda saatte tan 120 konu açıyorum eger anlattıklarım karışıksa bidaha anlatırım yardım pls çok önemli benim için ve son alarak benim bu virüslerde çok başım agrıyor yılda 6-10 arası virüs yüzünde (trojen) format attırmak zorunda kalıyorum o bişiy degil hesaplarım ve pc dedeki degerli belgelerimde gidiyor bana şeyle çok salam karumöalar lazım msn olsun virüs trojen her türlü mesajınızı bekliyorum

kimse yokmu

kimse yokmu ya biri bişiy sölesin

kaç saat oldu 1 cevap yok ya öffff

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
arkadaşım, anlattıkların karışık değil belki ama, inan doğru düzgün bişey anlamadım..

bu nasıl bir imla, nasıl bir türkçedir? allah aşkına, şu yazını düzeltip anlaşılacak bir hale sok da ondan sonra yana yakıla cevap bekle bizden!..

HTML