ben geldim cokmu klasik oldu be:D

hangmann

New member
selam millet ilk once sadece digital tv için bişiler ararken buldum bu siteyi bişler orenmek için uye oldum ama iiki oolmusum cok gusel seyler var insallah bende yardımcı olurum haa bide hala digital tv için bişi yapamadım :D

arfy

____yaNNNNN
Hoşh geLdin sende aramısa ... muthLu forhumLar :p

lady_b

New member
hoşgeldinn....
biraz daha kurcala...ne arıosan burda kesin vardır...
hadi sana kolay gelsin =)

FANTASY LOVE

New member
Ya hoşgeldin de ben sevmiom böle şeyleri ve karşıyım. Konusuz birşey açılıyor. Ben de geldim 3 gün oldu ama herkes tanıyo biraz. yani hoşgeldin kampanyası ile bişiler arayacağına biryerlere yorum yapsan çok daha nitelikli olmazmı bulduğun siteye katkın?

explorer33

New member
FANTASY LOVE' Alıntı:
Ya hoşgeldin de ben sevmiom böle şeyleri ve karşıyım. Konusuz birşey açılıyor. Ben de geldim 3 gün oldu ama herkes tanıyo biraz. yani hoşgeldin kampanyası ile bişiler arayacağına biryerlere yorum yapsan çok daha nitelikli olmazmı bulduğun siteye katkın?
tamamda fantasy love sana katılıyorum ama, yeni üyeler hadi sizi tanıyalım diye bir başlık açılmış zaten, o yüzden olmalı bence, çünkü hepimiz ilk geldiğimizde ilk mesajımızı buralara atmışızdır:goz:

FANTASY LOVE

New member
explorer33' Alıntı:
tamamda fantasy love sana katılıyorum ama, yeni üyeler hadi sizi tanıyalım diye bir başlık açılmış zaten, o yüzden olmalı bence, çünkü hepimiz ilk geldiğimizde ilk mesajımızı buralara atmışızdır:goz:
Ben açmadım ama. Yani garip bişi ama forum öleyse bunun kararını tabiki sitenin yetkilileri verir ben değil. Ben ilk geldiğim gün bile bana ne kadar hızlısın dediler. 8-9 ay oldu heralde.Tabi o zaman nick m farklıydı bişilere kızdım attılar beni. Ben hırçın kızdım hep şimdide öleyim ama kurallara uyuyorum.

explorer33

New member
Fantasy Love Gerçektende Hirçin Kizsin Be Yaw:)
Tamam Kizma Bana Arkadaşim,
Sana Katildiğimida Belirtmiştim

єяєη

є-∂єsїgηє&#1103
Hosh Geldin Paylaşımlarını Bekliyoruz :cool:

firatay

>>>> ALESTA
Aramıza Hoş Geldin

HTML