ben diyorum ki

lecka_12

New member
arkadaşlar ben daha yeniyim ama neden bir yarışma yapmıyoruz yani mesela haftanın en güzel anlamlı yorumu haftanın centilmeni falan yani bence çok hoş olur bu sayede herkes güzel şeyller yazar zaten güzel yazıyorlar da yanlış anlamasınlar da neyse beim önerim budur isz ne dersiniz

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Onerin Guzel Tesekkurler

Boyle Yarismalar Oluyor Arada Bir Benzer Seyler Yukardaki Ornek Gibi

leagrace

New member
arkadaşlar lecka_12 haftalık olarak sürekli yenilenen bir anketten söz etmiş o yüzden daha öncekilerden biraz farklı sanırım bence de çok güzel olur mesela forum ana sayfasının en altına veya başına konulabilir bir buton
adaylar yönetimce seçilir ve belirlenen adaylara oy verilerek haftanın göze çarpanları her hafta sonu mesela pazar günü yenilenir

bence paylaşımı ve rekabeti artıracak süper bi fikir
bu şekilde üyeler daha çok ve daha düzgün paylaşıma yönlendirilir çoğu arkadaşımızın şikayet ettiği sömürü yapan kişileri de aktif etmenin bir yolu olabilir bu
bi sistem daha mesela bu oylama sınıflandırılabilir de
forumda ki her konu başlığına ayrı özel anketler konulabilir

örnek; güncel in sayfasının başına anket konulabilir
forum oyunlarına ayrı
hackinge ayrı gibi
işin eğlence kısmı bir yana;bu çalışma ileri de mod adayı olucak arkadaşlar için de yönetim için bir istatistik olarak değerlendirilebilir.
lecka_12 süper benden tam destek arkadaşım
:hhman:

DeRSaaDeT

Islambol
bunun yanında satranç turnuvası tavla turnuvasıda düzenleniyor belki bu oyunlardan ilgini çeken olabilir ;)

leagrace

New member
yaa sen cidden çok hızlısın gözlerim kamaştı :) :)
ama bana mı cevap yazdın lecka ya mı anlamadım :)

HTML