ben cok ama coook kıskancım.(

didem86

New member
ya ben acaıp kıskancım arkadaslar ama bu kontrolsuz bıse..yanı kıskanılmıcak kısılerı olayları bıle dert edıom utanmasam sewgılımı annesınden kıskancam ya.(onu cok sewıom hatta aldatmıcandan nerdeyse emınım ama işte olmuo sacmasapan bıse bulup aglıyorum,zırlıyorum...bı yardım elı uzatın beah...yoksa gıtıı gıdıyor....

CHI€F

Kalpsiz
Saçın yüzüne değse
Tenini kıskanırım
Birine söz söylesen
Dilini kıskanırım

demiş bir bilen zamanında :sigara:

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
herkesin içinde az da olsa kadın olsun erkek olsun kıskançlık duygusu vardır..
tabi bu kıskançlık duygusunun aşırı ön plana çıkması yaşantınızda çeşitli sorunlara neden olabilir..herşeyin fazlası zarar lafına dayanarak kıskançlığında aşırısı sana zarar oluşturur bence yaşamda bazı şeylere karşı daha olumlu yaklaş kafandaki kötü düşüncelerden sıyrıl o zaman kendini daha iyi hissedeceksin...

react

Admin
Süper Moderatör
Sevmek deliliktir ve seven delice kıskanır, bir sınırı olmadılır v.s benim için hava civa,
kontrol edilebilecek bir duygu değil kıskançlık insanın yaradılışnda var

alish

вυяαq αℓι&#1
Kıskanmak NormaLdir.. Ama sevdiğini Kıskanmak ŞartıyLa.. BaşkaLarını da Kıskanıyorsan HastaLıktır !!

LİOŋ

New member
sen de bence kıskançlıktan çok güvensizlik korkusu var gibime geldi .... ama sen ginede bi doktora görünn.....

Atatürkün dediği gibi beni türk hekimlerine emanet edin............

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
İnsan sevdiğini kıskanır ama aşırıya kaçmamak şartıyla...

мєяωєм

New member
kıskanmak güzel bir duygudur ama fazlası bu ilişkiyi yıpratır ortaya bi güvensizlik koyar sen sen ol kıskançlığından delirsende çıldırsanda sakın ona belli etme triplere girer seni daha çok bunaltmak için elinden geleni yapar bi kere annesinden kıskanman çok yalnış 9 ay sen karnında taşıyıpta o yaşa kadar sen getirmedin senden önce o kadın vardı şu olabilir dişi sinekten bile kıskanabilirsin ama anneyi işin içine karıştırma sakin ol seninki ilerlerseni seni üzer ve hasta yapar herşeyiin dozu güzeldir

Gєηco

Altın Üye
çok şhey kaybettim kıskançlık belasına....

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
sevdiğini kıskanmak güzel bişe.ama sen abartıyorsun gibime geldi.tamam kıskanabilirsin ama annesini değil...hem bak diyosun ki aldatmayacağına eminim.o zaman şüphelenme.kendini toparla...sonra çok üzülürsün...

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
kıskanıyorsun demekkı seviyorsun
cok kıskanıyorsun ama bunun bir sınırı olmalı
yoksa bu sevgi karsı tarafın uzaklasmasına neden olabilir.
bunaltılmak istemez insan oglu.

osiris_cemo

New member
Bir psikologa görün.Nevroz başlangıcına benziyor.Acil şifalar dilerim.

mineleus

New member
aynen devam bacım çok iyi yapıyosun bence kıskanıyosan kıskanıyosundur var mı ötesi ya benim kişiliğim bu dersin olur biter (sonra ne olduğunu bana yaz tamam mı ) :D

DurguNSel

New member
kıskançlık herkesde olan birşeydir eğer kıskançlığın çoksa bunu durduramazsın birde psikoloğa gidebilirsin kendini belki ozaman daha iii hissedersin

didem.06

New member
yani sevdiğini annesinden kıskanıyorsan pes,
sende terkedilme korkusuda vardır kesin,
duygulsarını kontrol et zayıf olma ne ağlıyosun öyle herşeye aa

HTML