Ben Böyle Oyun Tarzı Görmedin

é@rt

New member
Adam C.Ronaldo İle Pes5 de Resmen Dalga Geçiyo :eek: Bizim Arkadaşlardan Da War bu Oyunu Oynayan Ama Ben Böylesini Görmedim

İZLEYİN

ChaMuR

Altın Üye
walla ben de görmedim de eleman yalnız zannımca tek yıldızda yapmıs bunları ama yınede perfect :eek: :eek: :eek: :eek:

é@rt

New member
abi adama baksana ne haraketler çekiyor ya :S ben böyle bişe görmedim adam :D ama helal olsun adama bana verseler 1 sene uğraşsam gene yapamam :D

é@rt

New member
Hardter' Alıntı:
eart yaparsın abi yaparsın azim unutma azim le şey eden şey edermiş :D
o dediğin söz de mermerden bahsetmişler :D bu mermer değiL abim...Çelik ÇeliK :lol:

LifeForRent

New member
Adam PES i yemiş, yutmuş, hazmetmiş....! tabi tek yıldız da olma ihtimali var tabi. ama yine de çok iyi...

warrior_26

New member
iyide arkadaslarlar tek yıldızda oynuyo bu arkadas we tek yıldızda buhareketlerı bende yapıyorum burakın bana tek takımı 3 takımda cıkarsanız yaparım abartılacak bırsey yok yanı ...

é@rt

New member
warrior_26' Alıntı:
iyide arkadaslarlar tek yıldızda oynuyo bu arkadas we tek yıldızda buhareketlerı bende yapıyorum burakın bana tek takımı 3 takımda cıkarsanız yaparım abartılacak bırsey yok yanı ...
walla bunu bize ispatlarsan gerçekten çok sevinirim HH arasında bu şekilde bir oyun tarzı olan bir arkadaşı görmek sevindirir bizleri :)

nozz

New member
Sona doğru kendi yaptığı ortaya kendi rövaşata atarak gol atacak diye bekledim :D

arfy

____yaNNNNN
warrior_26' Alıntı:
arkadaşlar bn kendimi bildim bileli bu pes winnig vs oyunların içerisindeyim ve bütün serileri bndede mevcuttur bunları oynamaktan ömrümü çürüttüm diebilirim :):):)

1 yıldızda oynuo dien arkadaşlara açıklamayapmakh istedim

1.sewiyede deil pres yapmakh hiç bi winnig de gölge pres ( karsısında durma ) bile yapmıolar

2. yıldızda pres yaparmısh gibi yapıolar gölge pres bi nevi

3. yıldızda basmaya baslarlar ki işte bu o çnkü 4. yıldızda bu kadar basit olmas 5. yıldızda ise sert hareketler baslar . . .

ki bnm anladıım oyun 3. yıldızda oynanıo . . .

saygılarımla :):):):)

Ozzy666

New member
olabilir belki 3. yıldız..ama bana sanki 2. yıldızda oynuyo gibi geldi..gerçek bi rakip karşısında bu hareketler ne kadar söker orası da ayrı konu tabii :)

peşmerge

New member
Kardeş hayatımda bi kere bilem fitbol oyunu oyanamadım.. ama bu oyanayan adam ii öttürüyo valla.... oyunun nasıl bişi oldugunu bilmiyorum ama neden takım arkadaşları gelmiyor bunun yanına? Zannımca Oyun içinde oyun var die düşündüm ben.... Yarım kalan aşk gibi....

ases

Altın Üye
harbi helal olsun bee

crdsa

New member
ben bunları 5 yıldızda yapıyorum o videonun sağındaki videoları da izleyin bir arkadaş geri çekmenin nasıl yapıldığını sormuş o yandaki videolardan birinden öğrenebilirsin ama ben orada sadece R2yi anladım:) :D

qitt~dull

New member
HackHell' de pes5'den anlıyan tek arkadaşımız olduğu ortaya çıktı böylece beyler...
Ben bu pes zımbırtısını 4 seneden beri oynuyorum:
1)bu training
2)karşıda ki takım belli belirsiz
3)ben kendim 6 yıldızdan aşşağıda oynamam, BORU gibi 1 veya 2 yıldız dicem ama 1 herhald...
4)yaptığı tek hareket R2'ye basıp, geri ok tuşuyla topu çekmek...
5)6 yıldızda o kdr adam kaycakta bu eleman arkasını döndüğü anda beşiklerinden geçecek0 =imkansız
6)en sonda da; 6 yıldız olmadığının kanıtı: 6 yıldızda o kaleci o şuta öle ayı gibi bakmazdı, kaleden fln çıkardı, adamın ayağına kapaklanırdı hiç olmadı şuttan sonra zıplardı...
7)hem madem 6 yıldız, o kdr da ii oynuyor adam: C.ronaldo oyunda ki en kıvrak işsim değilki.Almış 1 yıldıza yapmış kendi hayalinde ki adamı oynatmış işte...
8)en acısı adam sahtekar, bilmeyenleri kandırıyor..
:mad: :mad:
O adam gelsinde ben onu bir çalımlayayım...:D :D
Paylaşım içinde teşekkürler...

Ha birde bana : sende ii salaldın 6 yıldız yok diyenler; 1-2 kupa alın gidin PESshop'a ordan açın oynayın...,,,
(ama garibime giden oradaki wayne rooney video sunda ne atsa direkten geri geliyor, ben yapsam yapsam en fazla 5 olmadı 6 kere yapardım eleman bayağı bi döndürdü direkten helal ola)

qitt~dull

New member
{alıntı fln değil, ona göre... ;D 'orjinal'}
Beyler ben oynayanlarla bir kaç hareket paylaşıyım istedim, eğer daha şekilli şeyler bilenler varsa burada paylaşalım....
'''R2' ye basılı tutup topu durdurduktan sonra tam arkanıza doğru olan ok tuşuna basın nolcak bakın.(topun üzerine basıp arkaya çekiyor ceza sahası içinde yapın %80 penaltı)
'''Frikiklerde aşağı ok tuşuna basarak şut çekip, çektikten sonrada X' e basarsanız şutunuz bombeli gidecektir.
'''Frikiklerde yukarı ok tuşuna basarak şut çekip, çektikten sonrada ÜÇGEN' e basarsanız adamınız topa abanacaktır ve normalinden hızlı gidecektir.
'''Frikiklerde L2' ye basarsanız 2' li kombinasyonlar olacak, ayrıca burda da L1' e basıp şut çekerseniz 2. adam vuracak, L1+X yaparsanızda 2. adam topu 1.nin önüne sürecektir.
'''Analogu 360 derece istediğiniz yöne çevirince (sağdaki analogu) o yöne doğru top üzerinde dönüyor.
'''L1+üçgen havadan arapas, L1+O ilerideki adama şişirme.
'''L1+X duvar pası.(bundan sonra ÜÇGEN, X veya O' a basarsanız diğer adama verir ve kombinasyon tamamlanmış olur)
'''Kaleye dönük olduğunuz yöne doğru ok tuşuna basarak, R2 ye de basıp şut çekerseniz oyuncunuzun ayak dışı ile abanacağını göreceksiniz.
'''Ayrıca şutu çektikten sonra R2' ye basarsanız; ayak içi kontrollü şut çeker...
'''Analogu (sağdakini) yukarı çapraz yönünde 2 kere art arda iterseniz feik atacaktır.
''' Koşarken, koştuğunuz yöne doğru ok tuşuna 2 kere basarsanız topu ayağından açacaktır.(ayrıca topla giderken R2 'ye basarak yön değiştirirseniz topu yine ayağından açacaktır ve bunu tam oturtabilirseniz adamların sağından atıp solundan geçmiş olacaksınız)
'''Top sizdeyken rakip oyuncu bariz size kayıyorsa önceden çakıpta R2 ye basarsanız zıplıcaktır.
'''Top gelirken R1'e basarsanız, top adamınızın beşikleri arasından geçecektir.
'''Top sizdeyken (kanatlarda öneririm) L1+O havadan orta, L1+OO muz orta, L1+OOO yerden orta.
'''Son aklıma gelende herkesin bildiği  'ye basıpta şut çekip tam atacakken X 'e basıp iptal etme bi nevi feik atma, L1+X pres &bu maddedekileri umarım herkes biliyordur
'''Sağdaki analog.u bir aşağıya, daha sonra da yukarıya iterseniz adamınız, önünde bulunan adamın üzerinden topu aşırtacaktır...Eğer bu hareketi koşarken yapacak olursanız; az aşırtacaktır ama size bariz kayan veya 2.li sıkıştırmaya mağruz kaldığınız yerlerde süper işe yarıyor bu hareket...
'''Birde hani Ronaldinho gerçek hayatta yapıyor ya; hiç pas atacağı yere bakmadan bırakıveriyor arapasını...İşte o pası adamınız tam durmuş haldeyken R1' e basıp, {bulunduğunuz konuma göre olan} ok tuşlarına basarak, sessiz sedasız paslar verebilirsiniz...(ben ara sıra yapıyorum tam ceza sahası çizgisi önünde, tüm defans uyuyor, boşta ki adamın önüne bırakınca...;D)

başka hareket bilenler varsa, paylaşsınlar bizlerle lütfeni.
Bu tuş kombinasyonlarıda bizzat bana ait, ben yazdım yararlanan olursa ne mutlu...Başka bişi bilenler vaqrsa paylaşsınlar..Çok bilindik şeyleri yazmadım....

HTML