ben adminim :)

mazi_83

New member
selam arkadaşlar ben yeniyim buraya bir arkadaşın tavsiyesiyle zar zor üye olabildim baya sorun yaşadım üye olurken ama işte burdayım umarım anlaşırız sizlerle he keyifli forumlar saygılar :)

Gєηco

Altın Üye
hoşgelmişsin admin bey..

mazi_83

New member
bakalım duamı edecem yoksa seni öldürecekmiyim belli olmaz biliyorsun piskopatım ben ehe herkese teşekürler arkadaşlar ben biri yazdıgı zaman hep teşekürmü edecem bilgi verin lütfen nezaketen vermem lazım ama genede söyleyin ehe:)

mazi_83

New member
hoşgördük mersi sagolun sen neden zebanisin fırtına beni bilir böyle olmadık şeyler sorup baya büyük konular açabilme kapasitesine sahibim :)

mazi_83

New member
ya ne karıştıracam biliyorsun benn ortalıgı karıştırmam sadece şenlendiririm adımı kötüye çıkaracan bak tenhada kıstırırım seni ona göre :)

Cehennem_Zebanisi

Super Moderator
Süper Moderatör
hoşgördük mersi sagolun sen neden zebanisin fırtına beni bilir böyle olmadık şeyler sorup baya büyük konular açabilme kapasitesine sahibim :)
cehennemden geLdim için zebaniyim =)

Fıяτıηa;2790383' Alıntı:
İki dakika karıştırma ortalığı rahat dur :durdurun
Fıяτıηa nerden buldum bu arkadası :saskin cok soru soruo yaf :D

mazi_83

New member
ya bene velderesinden geliyorm ya belki karşılaçmışızdır diye sordum ne var hem soru iyidir soranında cevaplayanında zihni gelişir arkadaşım

Focus StyLe

FıRtına'
ya ne karıştıracam biliyorsun benn ortalıgı karıştırmam sadece şenlendiririm adımı kötüye çıkaracan bak tenhada kıstırırım seni ona göre :)

Arızalık war serde biliyorum =)

Zebani sorma bu biraz fazla sorar delidir melidir ama iyi kızdır :D

çok şen şakrak değerli bir arkadaşımdır kendileri. ( şımarma bak :durdurun )

mazi_83

New member
şıııııııııııtttttttttt fırtına asabiyim piskopatım azda deliyim e arızanında arıza arkadaşı olur bende senin için acıkta arıza olayım olurmu :D

Cehennem_Zebanisi

Super Moderator
Süper Moderatör
ya bene velderesinden geliyorm ya belki karşılaçmışızdır diye sordum ne var hem soru iyidir soranında cevaplayanında zihni gelişir arkadaşım
veLderesi bana uzaq kaLıo =) ben geneLde suyun deiL ate$in yandığı yerdeyim :D

Fıяτıηa;2790391' Alıntı:
Arızalık war serde biliyorum =)

Zebani sorma bu biraz fazla sorar delidir melidir ama iyi kızdır :D

çok şen şakrak değerli bir arkadaşımdır kendileri. ( şımarma bak :durdurun )

Fıяτıηa Umarım senin gibidir =)

mazi_83 kaLıcı oLman diLeğimLe doğru adrestesin =)

mazi_83

New member
herkese teşekürler her insan bir olmaz ama delikanlılıgımdan ödün vermem kardeş emin ol şakayı severim yorumu severim eleştirmeyi düzeyli bir şekilde yaparım umarım burdaki arkadaşlarda bu özelliklere sahiptirler saygılar tekrar teşekürler hoşbulduk

araghorn-g

Pentaxian
kalıcı ve paylaşımcı olman dileğiyle aramıza hoşgeldin.

sanırım foruma farklı bir renk getireceksin.

HTML