Ben şimdi kimi seveceğim buralarda?

αѕ!_υє_мαυ!

όℓυ ∂σgмυ$ &

Pazar yerinde kaybolmuş annesini kaybetmiş çocuklar gibiyim...neden bıraktın elimi bu kalabalıkta?

ben şimdi ne yöne gideceğim ellerimde anılarla?
ne yapsam olmuyor...neşlei şarkılar utanıyor kendi yapmacıklıklarından...hiç bir şarkı acımıyor bana...

hafızamı evde bırakıyorum ewden çıkarken...zorluk çıkarmasın diye...o yine seni hatırlatan bi koku duyduğunda arşivden anıları çıkarıyor hatırlatıyor seni bana yine...neden onuda alıp götürmedin giderken?

kısa kesiyorum sohbetleri...ne olduğunu bilmediğim birşeylerden kaçıyorum hep...ara sıra yalanlar çıkıyor ağzımdan..hepside sana dair...

iki numara büyük geliyor yüreğim bana..belki çeker diye yıkayıp duruyorum...çamaşır suyuna benziyor gözyaşlarım,içime aktıkça yıpranıyorum...

mandallar tutmuyor beni her seferinde ipten düşüyorum...oram buram çamur oluyor..sonra yine çamaşır suyu yine mandal...bir türlü kuruyamıyorum..

ne diye gittin ki?ben kimi seveceğim şimdi buralarda?kimse "BEN" diye el kaldırmıyor...kimsenin alnındaki yazı okunmuyor...herkes ürkütücü bu kalabalıkta...

yatmadan önce söndürdüğüm mum kokusu gibiydi yokluğum..tam uyuyacakken uykumu kaçırıyordu...

nerden bileyim ben şimdi kimi seveceğimi??hadi birini göster bana...
Alıntı

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
eline emeğine sağlık.

bu gidişle sevgiden nefret edeceğim. :(

QapriS

New member
hafızamı evde bırakıyorum ewden çıkarken...zorluk çıkarmasın diye...o yine seni hatırlatan bi koku duyduğunda arşivden anıları çıkarıyor hatırlatıyor seni bana yine...neden onuda alıp götürmedin giderken?

çok güsel bi yası emeğine sağlık

bLue__qirL

Banned
yatmadan önce söndürdüğüm mum kokusu gibiydi yokluğum..tam uyuyacakken uykumu kaçırıyordu...

ellerine yüreğine sağlık asi! ve mav!

ErGeNeKoN_GFB

New member
Çok Mükemmel Bir Yazı Eline SaGlık...Ayrılık, Ancak Böyle Betimlenir...Korku,Acı,Gözyaşı,...

Pazar yerinde kaybolmuş annesini kaybetmiş çocuklar gibiyim...neden bıraktın elimi bu kalabalıkta?

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi

Yüreğine sağlık...

HTML