Ben ÇÖzemedİm Bİde Sİz Deneyİn

okankaya

New member
ArkadaŞlar Ben Bu Hİkayeyİ Daha Önce Duymadim Ama Ablam Yazmami İstedİ

Bİr GÜ Ülkenİn Bİrİnde İkİ Tane Adam VarmiŞ Bİrİ OldukÇa Zengİn Her Şeyİ Var

DİĞerİde HİÇ BİŞeyİ Olmayan Garİp DavraniŞli Bİ Adam Nerden GeldİĞİ Nerelİ
OlduĞu Pek Bİlİnmİyor Neyse Bu Adam DİĞerİnİn Fabrİkasina İŞÇİ Olarak GelmİŞ Adamda Onunla KonuŞurken DavraniŞlari Çok Dİkkatİnİ ÇekmİŞ Gel Zaman Gİt Zaman Bu İkİlİ Bİr Bİrlerİyle AnlaŞmaya BaŞlamiŞlar Bİr GÜn Bunlara Bİ Mektup GelmİŞ İŞ Yerİnİn YikilacaĞi BaŞka Bİr Yere TaŞinmasi GerektİĞİ YaziyomuŞ Bun Lar AramiŞlar Sonunda Kirik DÖkÜk Harabe Bİ Yer BulmuŞlar Hemen Yanindada Bİ Mezarlik Var Kpidaad BekÇİ DİkİlmİŞ Duruyo Bu İkİlİ BekÇİye Buranin Kullanilip KullanilmadiĞini SormuŞlar BekÇİde
-ben Buranin Kullanilip KullanilmadiĞini Bİlmİyorum Ama Sahİbİnİ Taniyorum İstersenİz Sİzİ GÖtÜre Bİlİrİm DemİŞ Ve KÜÇÜk Bİ Kasaba Evİne GÖtÜrmÜŞ

Kapiyi ÇalmiŞlar AÇan OlmamiŞ Ama Onlar Gene Israrla ÇalmiŞlar Ve Kapi KendİlİĞİnden AÇilmiŞ Ve İÇerİ GİrmİŞler Tabİ Bİzİmkİler Bİraz ÜrkmÜŞ Sonra BÜyÜkÇe Bİ Korİdordan Salona GeÇmİŞler Ve YaŞli Bİ Adam OturmuŞ Yanan AteŞİ Seyredİyo Neyse BekÇİ Bunlari TaniŞtirmiŞ Ve Ordan UzaklaŞmiŞ Admlar BekÇİnİn Suratindakİ EndİŞeye Fark EtmİŞler Ve Adamla KonuŞmaya BaŞlamiŞlar
-bİzİm Zengİn Adam-efendİm Bİz BoŞ Bİr Yer Ariyoduk
Bİzİ Getİren BekÇİ BeĞendİĞİmİz Yerİn Sİzİn OlduĞunu SÖyledİ Ondan Geldİk Demesİyle Adam Anahtari Bİzİmkİlere UzatmiŞ
Bunlarda Ertesİ GÜn Fabrİkaya GİtmİŞler Ve Orayi Temİzlemesİ AÇİn Bİ KaÇ Adam TutmuŞlar Ve De Adamlara İŞİnİz BİttİĞİ Zaman Gelİn Paranizi Alin DemİŞ Ve AyrilmiŞlar
Aradan Bİraz Zaman GeÇmİŞ Ama Kİmseler GelmemİŞ Bunlarda EndİŞelenmİŞler Ve Fabrİkayi Kontrol Etmeye GİtmİŞler
Fakat Fabrİka Temİz Ama Ortalikta Adamlar Yok BekÇİye SormuŞlar Oda Bİlmİyorum DemİŞ Sonra Neyse Adamlar Belkİ Gelİr Dİye EŞyalari Aletlerİ AÇerİ TaaŞiyip ÇaliŞmalara BaŞlamiŞlar Fakat Ne Zaman ÇaliŞmaya BaŞlasalar Garİp İnsan Seslerİ GelİyomuŞ ÇaliŞmayi Durdruncada Sesler KesİlİyomuŞ
Fabrİkanin Bodrum Katina İnmİŞler Fakat Kİmse Yok
Gerİ Tekrear ÇaliŞmaya BaŞlamiŞlar Neyse AkŞam OlmuŞ Her AkŞam Fabrİkaya Mal GetİrİlİyomuŞ Vede Bİ Adam Nobet İÇİn BeklİyomuŞ Adamlar Mallari Birakiyolar Nobet Tutan Adam Anhtari Patrona Verİyo Ve Fabrİkaya GelİyomuŞ
Ama Nedense Artesİ GÜn Nobet Tutan Adami Kİmse GÖremİyomuŞ Fabrİka AÇilani 1 Sene OlmuŞ Bu Hadİse Her Nobettİ OluyomuŞ Vede Bİzİmkİler BekÇİye SoruyomuŞ GÖdÜnmÜ Dİye Ama BekÇİden Cevap Yok Olaydan İkİ GÜn Sonra BekÇİnİ ÖldÜĞÜnÜ Ve Yenİ BekÇİ AlinacaĞini ÖĞrenmİŞlerve BekÇİ GelmİŞ Bu BelÇİnİnde Daha HİÇ Sesİ ÇikmiyomuŞ Soru SoruyoŞlar Adamda Tik Yok
******sİzce Bunlar Cİnayetmİ DeĞİlmİ Cİnayetse Kİm İŞledİ**************
Cevap Sİzİn

euroz88

New member
her seyin bir açıklaması vardır. fabrikayı tutan adamları sevmeyen birileri olabilir

jangofet

Downloader Team Leader
katil uşak!!! kesin

Tabi ilk adamın yanında işe giren eleman da olabilir...

HTML