Benİm Bİr Fİkrİm Var

hardsolver

New member
Arkadaşlar foruma üniversiteleri tanıtıcı ve bölümler hakkında bilgi veren bir bölüm açalım. işletme mi? iktisat mı? vs. hepimiz yaşadık yaşıyoruz bunları diğerlerinin sorularına yardımcı olalım üniversitelerin ulaşımı bölümü vs. hakkında bilgi verelim.

bide dikey geçiş sınavı (dgs) nasıl girilir nasıl calışılır vs. gibi fakültenin arka kapısından giriş yöntemlerini üniversite adayı arkadaşlarımıza anlatalım.

bu başlık öss nin dışındaki üniversitenin konularını irdelesin diye düşünüyorum yönetmeliği sınıf geçmesi repeat olması hangi üniversitede hangi fakültede hangi hoca iyidir gıcıktır dikkat edilecek noktalar nelerdir bildirelim olur mu nedersiniz

ben 3 üniv. değiştirdim seneye biri bitiyor çok işe yarar bir köşe olur bu bölümün yönetiminde bile yer alırım tabiki istenirse
destekleyici ve yapıcı fikirlerini bekliyorum...:durdurun :çaliş :çaliş :çaliş

SickDreTh

Altın Üye
aslında mantıklı bı fıkır bende bı unı oorencısı olarak hem kendım bılgılenmek hemde yenı gelenlerı bılgılendırmek ısterım:Dhos bı fıkır umarım olur...

pasaoglu

New member
guzel oneri boylece herkes birbirinr tiyo verir sınav soruları falan hen univ tanıtılır kararsız kalmaz kımse forum kendını asıyor arkadaslar hackhell rehberlik univ danısmanlıgı

angel_ina

Altın Üye
bencede mantıklıı,bende faydalanmak isterımde qercı az kaldı okulun bıtmesıne :)
tşkkkk... :goz:

ama unıv reklamı yapılmış olmazmı arkadalar birde bu kısmını düşünmek lazııııımmm
haksımıyııım ???????

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
çok güzel fikir

hardsolver

New member
harekete gecelım o zaman ne yapmak gerekir dersiniz cok yararlı olacagı kanaatindeyım cogumuz universiteliz acayıp arsiv olur buradakı bilgiler tok te bile olmaz bizdeki bilgiler burada gorev almak da super olur

murat11111

New member
bu başlığı yeni gördüm gercekten olabiilir birçok forumda ve sitede böyle bir köşe var bizde niye olmasın değil mi

Fatih Hoca

Banned
ilginç bi fikir, yetkililerin hayır diceni sanmıyorum. sağol.

HTML