Belki Sizde Vardır

Aim

New member
Arkadaşlar Bir aralar elimde register okuyucu gibi bir program wardı önceden nasıl şöyle anlatim mesala benden önce biri oturdu bilgisayar'a biliyorsunuz register tüm kayıtları tutar msn v.s ben ondan sonra oturup programı çalıştırdığımda onun tüm bilgilerini alıyordum adam siteye girdi örnek hackhell.com orda online oldu onun kullancı adını şifresini msn'e girdi onun kullanıcı adını şifresini yani registeri okuyordu kısacası çünkü öyle sitelerde beni hatırla msnde beni hatırla var bunuda register sayesinde yapılıyor bunuda o programla buluyordum. Şimdi Bana bu program lazım. Sakın bana klavye logger gibi programları örnek göstermeyin.

Saygılarımla

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
keylogger fln önermeyeceğim de, biraz ilginç bir öneri olacak:) şöyle yapabilirsin, oturduğun makina bi cafe makinası, ya da öyle bi yabancı makinaysa bi trojan servere kurarsın hemen, prorat türü, elinde ayarla bi server olur kendi mailin, alınacak şifreler fln hepsinin ayarlı olduğu, kurar kurmaz mailine o makinadaki kayıtlı bütün şifreler gelir. ha diyosan ki benim makinam, niye trojan servere kurayım ben, o zaman da clientten açaıp trojanı temizlersin hemen şifreleri aldıktan sonra.. fazla uğraştırmaz sanırım, ben senin dediğin çeşit bi program bulamadım çünkü..
saygılar..

Aim

New member
Yok Arkadaşım Saolasın Ama öyle bir şey benim işimi görmez :)

HTML