belgesel yayınlayacağım

declan

New member
merhaba yetkili arkadaşlar. şimdik bnm elimde çok güzel bir belgesel var. Adnan menderes belgeseli. bunu paylaşmak istiyorum. yalnız konuyu nereye açacağımı bilemiyorum. yani şçyle söyleyim forumu geziyorum sürekli ama belgeseller için bir bölüm yok. mesela "hackhell upload area" bölümünde 2 adet belgesel sabit konu altında verilmiş. buraya verecem ama buraya belgesel yayınlamak için hackhell upload team üyesi olmak gerekiyor mu??? karışık video dağıtımı bölümü var. belgeseli orasya koysam acaba harcadığım emek araya mı gider bilemiyorum. evimde interent yok ve hakverirsiniz 695 mb lık paylaşım biraz vaktimi alcak. bu yüzden en iyi bu belgeseli nerede yayınlayabilirim. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkurler

1001Design

330i ///M3 Design
sen en iyisi Karışık Video Dağıtımı bölümüne ekle videonu ve Rar Sifresini hackhell.com yada [email protected] yap
arkadaslar Hackhell Upload Area bölümüne tasirlar videonu

kolay gelsin

:goz:

declan

New member
birşeyde daha sormak istiyorum, ben de rar şifresini hackhell.com yapıcam fakat video üzeine hakhell veya declan diye logo basmak istiyorum ki başka yerlerde yayınlanmasın. bildiğiniz program var mı???? tşk ederm. hafta içi belgeseli inşallah upload edeceğim

ayrıca yeni bir nick name alıp mümkünse hackhelldeki nickimi de değiştirip, sonra aynı nick ile hhdivx.com a üye olup paylaşımı mı orada da yapacağım. daredevil_off sayende hhdivx.com u da öğrenmiş oldum. tşkkler

HTML