Belgelerimİ açamıyorum..çok önemli....

BlueLive

New member
arkadaşlar sizze çok sağlam bi sorum olacak.. benim dayının bilgisayarında masaüstü belgelerim falan D sürücüsünde çalışıyordu..c uçsa bile bilgiler hiç yedek almadan kalacaktı tüm amacım buydu...dayı bey in bebeleri paso bilgisayarın başında oyun oynadığı içiin bunu kısıtlamak adına oturuma şifre veriyor ve diyorki dosyalarıda şifrele...herşey çok güsel yolunda giderken bir gün bluetooth alıp gelio dayı ve kurmaya çalışıo.. kurarken elektrikleri gidio.sorna açıo bilgisayarı reset. güvenli kipi dener yine reset... sorna beni aradı bende geldi. ve hiç uraşmadan formatlarırm pc yi.. sorna win kurdum driver olayları programlar falan hepsi oke.. sıra geldi eski dosyalara.. onları tam atacaktımkii dedim bi açıım ne warmış bilgisayarda diye.. belgelerimde bulunan hiçbir dosyaya ulaşamıyorum... görebiliyorum hepsini ama açamıyorum ne klasörleri nede dosyaları ne resimleri... anliicanız hepsi gözümün onünde ve hiçbişe yapamıyorum... açmak istediğimde Yeterli izniniz yok gibi bi uyarı penceresi açıyo.. ve arkadaşlar çok önemli resimleri war içinde ulaşılması gereken... bilirsiniz resimler anlık şeylerdir ve bidaha aynı kare yakalanmaz asla...

hadi bi el atnıda kurtarın beni bu dertten....

mstfclsr

New member
bilgisayari admin olarak ac. sonra denetim masasindan yönetimsel araclara gir.
sonra sirayla yerel guvenlik ilkesi / yerel ilkeler / güvenlik secenekleri ve son olarak ağ erişimi yerel hesaplar icin paylasim ve guvenlik modelini klasik yap.

ikinci adim yeterli iznin yok diyen yere gel klasorun uzerine sag tus ve ozellikler de.. guvenlik kismina gel. iste izinler karsinda istediin gibi yapilandir..

HTML