Beklenen OLDU! FIFA.COM Hacked!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

w133

тσ яєαℓιz&#
Fifa Hacked yazın bari de hit alsın ;)
neyse tebrikler....

clyndir

New member
FIFA'nın resmi web sitesi www.fifa.com sabah karşı 05:51 de Türk hackerlar tarafından hacklendi.

Fifa'nın resmi web sitesinin ana sayfasında bulunan sol bölüme ingilizce olarak ''isviçre ve FIFA"ya küfürler yazıldı.

FIFA'nın resmi web sitesi 20 dakika boyunca bu şekilde yayın yaptı. FIFA yetkililerinin durumu fark etmesinden sonra site eski haline getirildi.

Sitenin duyuru kanallarına da Türk Bayrağının üzerine "Hacked by Real Türk" yazıldı.

Kaynak: www.gunaydinantalya.com

SEPTAGH

New member
Kesin ceza alacaz:):):)

iSpiK

Kadim Dost
süper son zamanlarda yapılan en ıyı ıslerden bırı..

Partizan

New member
eLLerine sagLik ReaL Turk :) G0ster Turkun gucunu :)

iSpiK

Kadim Dost
madem Türksün göster üRksün demisler...

zehir_zhr

New member
güselde real türk yoktu işin içinde baktık adamın hbr çıkt yaw neyse işte böyle hakeden hakkını alır devamı gelcek şevk oldu bizim gençlere :)

clyndir

New member
Ya bari ilk post'lari atanlar mesajlarini editlesinler :) yoksa konu acayip sacma gozukuyor .. :)

EDIT

Dun gece 00.30 sularinda phara0h ile MSN'de konusuyordum, bana fifa'nin admin paneline sizdigini, admin olusturma, upload etme gibi bircok acigin bulundugunu, panele girip ciktigini ve ondan sonra da 4kisinin daha girdigini soyledi.. Bende ona birkac birsey demistim... Garip bi durum, phara gelip bir aciklama yapsin.. En iyi olayi o biliyor cunku ..

reloader

New member
edit: Sevencloves
Lütfen ama Reklam yapmayalım

Reklamla alakasını anlamadım yazdığımın. Başka bir sitede sabah 4 den 8 e kadar hack olayı dakika dakika anlatılmış. Bumu reklam şimdi. :eek:

Hell

Başarıda bir sanattır.
dünkü hack takımında ben de vardım ıp mi almışlar saldırıyom die :D

akşam ewe polisler geldi böööh oldum :D

Phara0h

Banned
dun ak$am sifreLEri dagittim starhackadmini ... gidip ustune index atmi$

manşet

New member
ders olur işallah kimlerle uğraştıklarını anlarlar
nedemiş diyen
BİR TÜRK DÜNYAYA BEDELDİR FİFADA NE OLA Kİ :boks: ZUAHAHAHAHAH

ahmetcan

New member
Battı balık yan gider diyerekten siteye küfür yazmışlar ama zararı biz görücez yazık yazık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML