Bekareti açık artırmada

nedensiz35

New member
22 yaşındaki genç kız bekaretini açık artırmaya çıkardı. Rekor bir kazanç bekliyor.

ABD'nin San Diego kentinde yaşayan 22 yaşındaki bir genç kız eğitim masraflarını karşılamak için bekaretini açık artırmaya çıkardı. Genç kızın bu davranışı internet üzerinde "seks ve ahlak" konusunda yeni bir tartışma başlattı. Güvenlik gerekçesiyle gerçek ismini gizleyen ve Natalie Dylan adını kullanan genç kız, aldığı kararın ahlaki değerlerine ters düşmediğini söyledi.

ABD'de bir televziyon programında konuşan genç kız, "Bekaretimi açık artırmaya çıkarmak tabii ki bütün problemlerimi çözmeyecek ancak ekonomik açıdan beni biraz rahatlatacak. Bunu yapmak için kendimi hazırladım" dedi.

Kapitalist bir düzenin yaşandığına vurgu yapan 22 yaşındaki genç öğrenci, "O zaman neden bekaretimi bir sermaye olarak kullanmayayım" dedi.

Genç kız açık artırmada 1 milyon dolar kazanmayı planladığını da söyledi. Genç kızın internet üzerinden bekaretini açık artırmaya çıkarmasına ise izin verilmedi. Prosedüre uygun olarak genç kız bir genelevde, en çok parayı veren kişiyle birlikte olacak.

Hürriyet

HTML