Bedava www.isminiz.com/net/org Domain Alin

KaaN

New member
--------------------------------------------------------------------------------

Buyrun arkadaşlar ilk olarak aşağıdaki linkten üye oluyoruz daha sonrada referralls bölümünde size verilen linki arkadaşlarınıza dağıtıyorsunuz 10 tane kişiyi üye edebilirseniz bedava domain kazanıyorsunuz saygılarımla...

BUYRUN BURADAN

http://www.ezyrewards.com/?id=47694

Technical@Hack

O Şimdi Asker
ama canım kardesim uyelere referans olarak kendimizi gosteriyoruz ve bize bir ID veriyor ve uye olan arkadasımız referans olarak bizim ID yi yapıstırıyor buraya kadar guzelllllllllllll
ama sorun su uylik ucretli yani bizim uye oldugumuz gibi uyeler referans gsteremiyor
yinede eline saglık guzel bir heyecan beni gecenin bu saatinde heyecanlandırdıgın icin bir tesekkurur hak ettin sagol :)

KaaN

New member
arkadaşım waLLa tekrar üye oLursan anLasıLıyormu güzeL soru ama maiL adresi istiyor denemeni tavsiye ederim ben denemedim oLursa bizi de biLgiLendirirsin

YerliPlaka

New member
ya bırakın bu işleri
10 tane mail adresi alırsın 10 tanede üye yaparsın o domaini vermeleri sorun arkadaşlar

kaaan arkadaşta iyi reklam yapmış bu reklama girer

onurdrom

New member
valla ben de sevinmiştim kendi adıma sitem olcak diye :(
neyse seneye artık parayla alırız sitemizi:) yine de sağol

imp_mitnick

New member
dostum bu site bi çok kez söylendi hem kendine çıkar sağlaman için de id numarnı yapıştırman hiç hoş değil... :mad:
fakat armızda HACKHELL dayanışma kuralım dersen herkes id si ile birlikte yazsın bi başlık altına bütün arkadaşlar tıklayalım bir kere :cool: hepimizin olsun birer tane :) ...
fakaaat böyle gizli reklam yapman hiç hoş dumadığını bi kez daha vurgularım

AdmiX

New member
site alıoz da yapmıoz ki anasını satiiim :)
1 sene bosta server gorevi gordu sitem ohhhh :D

emperor33

New member
vay beah uyanık s en şimdi bruda ki herkeis kendi refaransıdna yaptı ndimi çok ii fikir ama kutlarım sseni sağolasın

paranoiac

New member
sanırım bu site hediye sitesi gibi bişey... benim kuzenim ipod almıştı böle bi siteden... 107 kişiyi üye yapmıştık zorla :D"

HTML