bedava sms

123human

New member
Telefonlarda msj hakkınızmı bitti msjlarda kontorunumu gidiyor..o zaman bir bakın derim...

Bir sms sitesi buldum uye oluyosun hergun 5 sms kendi numarandan (Yani cepten gondermis gibi)bedava istedigin sebekeye gonderiyo.ingilizce bilmek üyelik icin gerekli ama gayet basit..cepten yazmaktansa klavyeden yazmayı tercih ediyorum ben artık ...ayrıca gizli numaradan msj,ekrana cıkan msj,gonderenin ismini kendin yazma gibi msj (ben gönderen avea yazıyorum,arkadaslara inanılmaz komik şakalar yapıyorum) özellikleride mevcut.Biraz anlatmaya calısıyım.

*free sms bölümü her gun aksam 18.00 19.00 saatleri arasında calısıyor sınırsız her sebekeye bedava msj
*send sms bölümü ise sizi üye olunca kazanacagınız krediden yiyor gunun her saatinde msj gonderebilirsiniz..
*group sms ise özel günlerde toplu msj atmak icin telefonlar arasına virgül koyarak msj atmanıza yarıyor
*anonymous ise gönderenin ismini bile sizin yazacagınız kim tarafından gonderildigi bilinmeyen msjdı..cok hos şakalar süprizler yapabilirsiniz..mesela ben kız arkadasıma msj atarken gonderen prensin yazdım..cok sasırdı. cunku telefonda gonderenin ismi Prensin gorunuyor ama numara gorunmuyor..

sens sms bölümünde No advertisements e tik atarsanız site ismini gostermeden cepten msj atar gibi atıyorsunuz..ama fazla krediniz gidiyor.ilk uyelikte 50 kredi veriyor her sms 8 eger reklamsız gonderiyim diyorsanız 10 kredi.yani günde 5 msj eder.eger arkadaslarınızı üye yapar (your link kısmındaki linki onlara gonderip uye ederseniz)50 kredi kazanıyorsunuz her uyelik icin.gayet güzel bir sistem..umarım yardımcı olmusumdur.

Bu arada şahsen denedim ve istediğim kişiye sms atabiliyorumı.​

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
bana 5000 sms 10 qün yetmiyo sen günde 5 sms diyon :D

HTML