bedava msj at yanlış duymadınız BeLeşşşş !!!

yusufyuzlu

New member
İstediğiniz kadar ve istediğiniz numaraya BEdava mesaj yollayın!!!
sadece mesaj degıl melodı ve resımlerde yollayabılırısınız

bedava mesaj atmanın yolu :sigara: :sigara:

BURADAN TIKLA

Arkadaşlar bu siteye üye oluyorsunuz.Yapmanız gereken sadece bir mail adresi e numara vermek.İsterseniz numarayı sallayabilrsiniz sonrasında size şifre gönderilecektir.Bu şifre sizin hem mail adresinize hemde yazdığınız cep telefon numarasına gelicektir.tahminim 50 tane msj yolluyorsunuz.Tavsiyemnumarayı farklı yazın ve kontürünüz bitince farklı bir mail adresiyle tekrar üye olun. Birde numaraları ararken örnek..90532 XXX XX XX şeklinde arayın hepinize beleş mesajlajmalar

Paylaşmak güzel şeydir unutmayınn sizin kucuk bir tsk`ünüz geri size bilgi olarak dönecekdir.. nekadar cok ilgi okadar cok bilgi!...

10 Kişi görüntelenmiş bi tsk eden bile yok aip valla bölee b avantajı paylaşdım sizlee sömürücü olmayın ben 4 aydırr Konture para vermiomm :D valla cok kırıorsunuzz benii günde 50 tane msj sunuom sizee hemdee sınır yok bittimi gene üye ol gene 50 Kontur al bakdım burada program var günde 10 Limit hemde zahmetliiii :D:D Kız arkadaşlarınızlaa ii vakit gecirmeler..

tskler bana :sigara: :D

christopher

New member
hic olmazsa ben biseylker yazam..
eh hic yoktan iidir.ama bizim gibilerin yuzune yakında o sitede kapanır benden uyarması..zamanında mailsurf vardi..garibim bitti tukendi benim ve bilimum benim gibi olan arkadaslarımın yuzune..neyse bi denen arkadaslar

yusufyuzlu

New member
dostumm ßurada sömürücü cok paylaşımci nadir her paylaşımaa tsk eden olsaa paylaşımlar daha Keyifli olurdu..

saff

New member
yusufum 50 dehil 2-3 mesaj atıyom uyelik felan diyo ama neyse oda kar

iyi gusel hoş da kim verdi sana bu linki bi biz bulamıyoz haa neyse ay laVYUU

yusufyuzlu

New member
nasıl giremion dostum yaa :D ala ala ben giriomm hergünn kullanıomm sen girememişsinn üye olmayı denee zaten acıkladımm iyicee okuu

HTML