Bedava 300 MB Alan CPanel MySQL Fantastico Bedavvvvaaa Hosting

aso697

New member
300 MB alan
80 GB aylık bandwidth
Fantastico tipi script yükleme(yani ftp den dosyaları atmakla ugrasayacaksınız otomatik yükleme phpnuke,phpbb,joomla,smf vs )
MySQL database
FTP destek
Free sub domain: isminiz.phpnet.us
İste Link:
http://www.phpnet.us

önemli not:scriptinizi yükledikten sonra database olusturmayı unutmayın birde config.php tarzı yüklemelrde sorulan sunucuya local host degil size verilen sunucu adını yazacaksınız.
Bir sorun olursa buraya yazın

aso697

New member
dostum bunu dene harika bisey upload sıkıntısı yok otomatik yüklüyo istedigin scripti bende tesadüfen rastladım müptelası oldum bence herkes denemeli

aso697

New member
cünkü vB lisanlı bi script lisanssız kullanım yasak veriyosun parayı alıyosun vB yi o yüzden yok ;)

ewalyster

New member
..

BU free forum dağıtanların içinde adult içeriğe izin veren yok mu.nereye rastladıysam hepsi adult içeriğe izin vermiyor.biliyorsanız cvp yazın lütfen teşekkürler

h.sergeant

New member
abi yaaa sen harikasın yaaa e-mail bile veriyo cok tesekkürler yaa acayip hızlı ftp desteği war sonracıma outlok pop3 desteği war yupppy ellerine gözlerine sağlık kardes allah sevdine kavustursun :)

capo_one16

New member
shake' Alıntı:
bi uye olamadim yaa register diyorum ne bana mail gelio ne bisi anlayamadim :S

junk maile bak kardeşim---önemsiz postaya...kesin oradadırr

03-Eylul-2007 00:35 tarihi ve saati itibariyle denedim ve şu anda aldım...

tested ....

....

ok.

by_tehlike

New member
evet uni.cc den yonlendirme yapa bilirsiniz arkadaşlar bende uye oldum ama hala aili bekliom :D nedense gelmedi junka gelene hepsine bakıom yok :D:D

HTML