Bazen Yanlızlık Bile Kadında Asil Duruyor

cicek`kiz

New member
Kimi ayna karsısında, kimi ögrendikleriyle, kimi duvara carptıgında yüzlesir kendiyle, en cok o zaman lazım olur insan sevmek.
Ben her hayal kırıklıgımın, kaybolusumun ardından gözlerime bakmayı ögrendim.
Koca evrende, bir kum tanesinden daha kücük oldugumu yalnız kaldıgım ama kendimle cok kalabalık oldugumda anladım.
Anladım ki, bir tek sevmek kurtaracak beni, bizi, hepimizi…

Bunları bilince, sahtekar bir askın kolunda heba etmiyor insan gönlünü ve hic degmeyecek birine gözyası dökmüyor.! Aslında, o kadar degmeyen birine de sevdalanmıyor aklının yettigince ve yalnızlıgıyla magrur bir cicege dönüsüyor kadın.!
Askın o büyük ve mucizevi ısıklarını görmeden, dagınık bir yatakta uyanmıyor.
Belki seven olur diye sokaklar boyu gezmiyor. Kandırılmıslıgı, ihaneti, korkuyu, hüznü yasamıyor.

Yalnızlık insanı olgunlastırıyor ve aska giden en dogru yolu gösteriyor. Biraz tek basına kalıp düsününce insan, kalbini, ruhunu temizliyor. Arınıyor gecmisin kirinden, yeni ve bembeyaz bir sayfada hak ettigi sevdaya hazırlanıyor. Bazen yalnızlık bile kadında asil duruyor…

Mayhoş

mayhoş
Yalnızlık insanı olgunlastırıyor ve aska giden en dogru yolu gösteriyor. Biraz tek basına kalıp düsününce insan, kalbini, ruhunu temizliyor. Arınıyor gecmisin kirinden, yeni ve bembeyaz bir sayfada hak ettigi sevdaya hazırlanıyor. Bazen yalnızlık bile kadında asil duruyor…
SağoL cnm güzeL..

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
çok güzel bir anlatım olmuş
teşekkrler

-ZeYNA-

♥ŞiiR PeRi'Si♥

ellerine sağlık...cicek'kız..

HTML