Bazı Muzıkler Calmıor :(

YEDİKULE

New member
sllm arkadaslar telefonuma attım kısa muzıkler heralde waw oluor :) telefonuma attım 20-35-49 sn muzıkler falan calmıor nedne olabılır nasıl calabılırm onları ? dosya uzerınde soru ısaretı cıkıor sımdıden tskler..

1sc0rp!tX

Altın Üye
1.cisi Telefonun modeli Bilmemiz lazım..Ezbere konuşmamak için..
2.cisi Arkadaşın da dediği gibi desteklemiyor olabilir..Bunun için Converter adlı programlar lazım sana...
Bu link sana yardımcı olabilir...

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=24013

YEDİKULE

New member
1sc0rp!tX' Alıntı:
1.cisi Telefonun modeli Bilmemiz lazım..Ezbere konuşmamak için..
2.cisi Arkadaşın da dediği gibi desteklemiyor olabilir..Bunun için Converter adlı programlar lazım sana...
Bu link sana yardımcı olabilir...

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=24013

tel modelı 6233

sadece mzuımdeıl fılmlerıde desteklemıor bu alet yaw :D nasıl bısı guel tel ama bazılarını desteklermıor hatta bazı pogramlar war onalrıda desteklemıor ornek ceptemsn programı ındırdım ama dosya uzerınde soru ısaretı war :S

1sc0rp!tX

Altın Üye
bu tip programları senin telefonunun desteklemesi için S60 serieli olması lazım...SEnin telefonun S40..Onun için soru işareti çıkar..Yani o tip programlar olsun ses olsun video olsun SEnde soru işareti çıkar..

YEDİKULE

New member
1sc0rp!tX' Alıntı:
bu tip programları senin telefonunun desteklemesi için S60 serieli olması lazım...SEnin telefonun S40..Onun için soru işareti çıkar..Yani o tip programlar olsun ses olsun video olsun SEnde soru işareti çıkar..

Sorunu Nasıl Cozucez Pekı Aynı Senın Dedın Gibi Oluo Soru Isareti (?)

1sc0rp!tX

Altın Üye
Dediğim gibi Converter Programı bulup çevirmeyi denicen sesi..
Eger o zaman da olmassa Senin tel desteklemiyor :S

YEDİKULE

New member
1sc0rp!tX' Alıntı:
Dediğim gibi Converter Programı bulup çevirmeyi denicen sesi..
Eger o zaman da olmassa Senin tel desteklemiyor :S
converter programı nasıl bısı nasıl kullanılıo we ne oalrak aratsam cıkar ?

HTML