Bazı Modlar Görevini Laykıyla Yapmamıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

luckleon

New member
Aşağıdaki linkte pkk' lının biri kürtçe bişeyler demiş. Ben anlayamadım.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/497267-ocalan-icin-servet-harciyoruz.html

Ama bazıları anlamış ki ana avrat düz gitmişler. Bu pkk' lının kürtçe attığı mesajı niçin silinmiyor.

Oysa, aşağıdaki linkte benim özgür düşüncelerimin ibaresi olan mesaj Volkan isimli moderatör tarafından çata çut kolayca silinebiliyor.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/498521-chp-zihniyeti-copluktur.html

Ha bu çok saygıdeğer mod (!!!) tarafından silinen mesajımı bu linkte göremeyeceğiniz için aşağıda silinen mesajımı aynen belirteyim.

"CHP zihniyeti çöpkükse, AKP zihniyeti boktur."

Bu ibare pkk propagandası yapmaktan daha mı kötüdür ki benim mesajım silinirken kürtçe mesaj silinmiyor? Yoksa Volkan isimli çok saygıdeğer moderatör (!!!) AKP' li olduğu için mi benim mesajıma bozulup silmiştir? Peki ama aynı Volkan isimli çok saygıdeğer mod (!!!) pkk' lının mesajını niçin silememiştir? Yetkisi sadece AKP karşıtlarının mesajlarını silmekle mi sınırlıdır?

Bu mesajımdan sonra, büyük bir olasalıkla süresiz banlanacağım, ama umrumda değil. Ben size efendi gibi modlarınızın siyasi konularda taraf olduğunu ifade ediyorum. Bari siz de efendi gibi bir cevap verip öyle banlayın.

Moderatörünüzü elbetteki bir tane üyeye değişmeyeceksiniz, öyle bir beklentim de yok zaten. Ama en azından lütfen binlerce kişinin ziyaret ettiği bu sitenin tarafsız olması adına şu yazdıklarımı bir sorgulayın.

Saygılarımla..

VolkaN

Altın Üye
genç arkadasım bahsettiğin konuya ben girmedim bir kere bile koskoca şikayet baslıgı var orda neden şikayet etmedin ettinde ben mi silmedim yada diger mod arkadas mı silmedi
ayrıca smod arkadaslar gerekeni yapmıs banlamıslar arkadası bazı üyelerde yeterince küfür etmiş ona onlarda duruyor orda

siz heralde tüm acılan konuları yazılan tüm mesajları okuyoruz sanıyorsunuz

şikayet baslıgını biz oraya süs olsun diyemi koyduk

bir ikinci oranın tek modu ben miyimde diger arkadasta görmemiş silmemiş o zaman oda mı taraflı

lütfen çocuk gibi davranıslar sergilemeyin akla mantıga yatan tutarlı şikayetlerde bulunun

burda bir mod bir üye diye bişey yok kim hatalıysa uyarısını cezasını alır zaten ben o mesajları görseydim hepsi silinecekti bunu idrak etmek bu kadar zor mu

biliyorum şuç bende terbiyesizlik yapanı uyarmıyacaksın arkadas direk banlatıcaksın uyarınca işte böyle mesnetsiz ithamlarda bulunuyolar....

su aralar zaten sık online degilim gördüklerime ve şikayet başlıgına yazılanlara müdahale ediyorum

önyargılarınızdan ve paranoyak yaklasımlarınızdan bir an önce vazgecmeniz dilegiyle

bölümde iki mod var VolkaN Sickdreth

luckleon

New member
Bakın http://www.hackhell.com/serbest-kurs...copluktur.html bu linkte benim attığım mesajın akabinde, mesajım silindi ve bundan sonrada mesajlarınıza dikkat edin, banlarım ha tadında tıpkı şimdi yaptığınız gibi tehditkar bir tutumla, sizin tarafınızdan bir mesaj atıldı. Ha diyorsunuz ki, sizin mesajınızı ben silmedim. Belki de doğruyu söylüyorsunuzdur, onu ben bilemem ama bu anlattığım tabloda kim olsa benim attığım mesajı sizin sildiğinizi düşünürdü.

Ben bir Türk sitesinde pkk'lıların kürtçe mesajlarının bulunmasından rahatsızım. Siz değilseniz birşey demiyorum, yorum da yapmıyorum. Sizi size şikayet etmemek adına ve de siyaset kısmındaki konu başlığını aşan bir olay olduğu için tarafsızlığınızla ilgili konuyu burada açmayı uygun gördüm.

Ayrıca bahsetmiş olduğum haksızlıkların mesnetleri de attığım linkler de mevcut. Bu konulardan da yok "moderatörler her konuyu okumaz" diyerek sıyrılamazsınız. Çünkü yukarıda ki mesajlarda da konuları gayet iyi takip ettiğiniz anlaşılıyor.

Ayrıca, terbiyesizlikten kastınız nedir? Ben size veya başkasına hangi terbiyesizliği yapmışım? Link göstererek ispatlayın, aksi taktirde yalancı konumuna düşeceksiniz. Mesajımı siz silmemiş olsanız dahi şu tutumunuz hiç doğru değil. Ayrıca artık tehdit felan etmeyin, önce sorduklarıma layıkıyla cevap verin sonra da banlayacakmısınız ne yapacaksanız yapın. Problem değil.

Saygılarımla...

VolkaN

Altın Üye
kardes yazdıklarımın zerresini anlamamıssın smod arkadaslar anlar gerekeni yapar sen rahat ol

hadi iyi günler

VolkaN

Altın Üye
arkadasım merak etme sen kimin iftiracı oldugu açtıgının konudan belli ayrıca

forumda uygunsuz üslup yanı seninde belirttigin mesaj

"CHP zihniyeti çöpkükse, AKP zihniyeti boktur"

işte bu terbiyesiliktir

sen neyin mücadelesini veriyosun anlamış degilim yetkili kişiler gerekeni yaparlar sen rahat ol

luckleon

New member
CHP zihniyetini çöplüğe benzetmek ne derece terbiyesizlikse, AKP zihniyetini de boka benzetmek o derece terbiyesizliktir.
Neyin mücadelesini verdiğini açıklayayım;
Ben sizlerin tarafsız olmasının mücadelesini veriyorum.
Demokrasiden dem vurup kendi gibi olmayan herkesi yok etmeye kalkışanlara karşı mücadele veriyorum.
Ülkesini fersah fersah satıp bütün halkı kucakladıkları yalanıyla, ülkesini peşkeş çekenlere karşı mücadele veriyorum.
Kürtlere haksızlık yapılmıştır diyerek teröre göz kırpanlara karşı mücadele veriyorum.
Askerinin kafasına çuval geçirtenlere karşı mücadele veriyorum.
Teröriste sayın, şehitlere kelle diyen zihniyete karşı mücadele veriyorum.
Kısaca karanlığa karşı mücadele veriyorum. Karanlığa küfretmeyip, bir mum yakmanın mücadelesini veriyorum.
Git ne kadar smod arkadaşın varsa haber ver de beni banlasınlar artık. Sıkıldım ikide bir saçma sapan tehdit eden uslubundan.

PırateTurk

New member
arkadaşım bu forumda mod ve smod aradaşlar görevlerini yerine getiriyorlar..

sen bazı şeyleri fazla büyütüyorsun..

RuTH

Altın Üye
Rahatsızlık duyduğunu konular veya mesajlar hakkında, bölüm yöneticilerine
özel mesaj atın olmadı her bölümde şikayet hatları mevcut oralara yazın. eğer yapılan işlemden
tatmin olmadıysanız Smodlara özel mesaj gönderin.
Ama siz bunların hiçbirini yapmadan direkt konu açarsanızi haklı olsanız dahi haksız konumuna düşersiniz.

Bahsi geçen konudaki kürtçe mesajlar ve hakaret içeren diğer mesajlar silinmiştir.

Forum dili Türkçedir, farklı dil kullananlara gerekli ceza verilir.

Kaçan Aşık

Yönetmen
Pkk konusunda bence forum kurallarında dahil yaptırım olmaması gerekir...
Askerimizi sehit dusuren serefsiz vatan hainlerinin ve buna sebeb olanlara...
karsı yapılan her turlu yorumda
Forum ıcınde yaptırım bence söz konusu olamaz....

_black_sun

New member
bencede Volkan denilen mod arkadaşım sen çok tutarsız açıklamalarda bulunmuşun resmen karşındaki insanı lküçük görmüşün çocukluk yapmayın demişsin
bu sitede kürtçe türk insanına hakaret eiilior busadece senin için değil hiç bir modun gözüne çarpmıor
ama bir akp atılan eleştiri ban a sebep oluor nasıl bir adalettir bu
çocuk gibi davranışlarda bulunanda sensin ayrıca bence o mod luğun birazcık hakkını ver

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/498521-chp-zihniyeti-copluktur.html

CHP ZİHNİYETİ ÇÖPLÜKTÜR konusunu ben açtım .

ve konuyu ben kendim yazmadım.Kaynağını belirterek konuyu açtım.

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=CHP_zihniyeti_copluktur_205345_9&tarih=24.10.2008&Newsid=205345&Categoryid=9

bu kaynakta ne yazıyorsa konu ondan ibarettir.

neden rahatsız oluyorsunuz ki.Koskoca vatan Gazetesi (ki bu gazete CHP yanlısı bir gazetedir.)

konuyu bu şekilde yayınlıyorda benim oradan alıp yayınlamam dan birileri neden rahatsız oluyor.

Konu başlığının bu şekilde olmasından rahatsız olanlar gidip bu şikayetlerini vatangazetesine iletsinler

bizim yaptığımız kaynağını belirtip yazıyı aynen buraya koymaktır.

ayrıca dün akşam İmza isimli arkadaşla siyaset bölümünde aynı anda sıkca yorum yaptık.ve bu sabah onun banlandığını gördüm. Acaba neden banlandığını sorabilir miyim.

_black_sun

New member
konu başlığından şikayetçi değil insanlar konuya karşılık açılan konunun silinmesinden
ve pkklının birinin açtığı hakaret içerikli kürtçe konudan şikayetçi sen nie üstüne alınıosun ki

RuTH

Altın Üye
Şikayetçi olduğunuz konuları bildirmeden ne yapılmasını istiyorsunuz...
Atılan bütün mesajlara nasıl yetişebiliriz, madem bir rahatsızlık sözkonu
neden ihbarda bulunmuyorsunuz?

luckleon

New member
İlginiz için teşekkür ederim. Belirttiğiniz üzere, rahatsızlık duyduğum konularda muatabım smodlar olacaktır.

Saygılarımla...

_black_sun

New member
bencede arkadaşım gerçekten sen terbiyeli ve vatanı için duyarlı birisin sen uğraşma bile buralarda
çünkü kimi insan laftan sözden anlamıor senin derdin şikayet değil sadece görevlerini layıkıyla yapmaları ama bunu anlamak istedikleeri gibi anlıolar

duyarlılığından ve saygından ötürü seni kutlarım umarım senin gibi üyeleri hep burda görürüz

VolkaN

Altın Üye
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/423167-sikayetamponeri-basligi.html

biz bu baslıgı neden açtık görmedigimiz okuyamadıgımız bilmedigimiz mesajları postları bildirmeniz için açtık degil mi

ben göremiyorum burda beni taraflılıkla suçlayan arkadsların şikayet mesajlarını ve beni görmedigim bişeye müdahale etmemekle sucluyanların mesajlarını

kaldki belirttim mesajım da bu aralar fazla online olamıyorum sadece şikayet baslıgına bakıyorum birde tartısma ve küfürün olacagını düşündügüm bir iki konuya bakabiliyorum

10 larca konu 100 lerce post atılan bir bölümde gözümüzden çok seyler kacabilir bunu belirtesiniz diye baslık acıyoruz şikayet eden yok

ama niyet farklı olunca tabi hersey unutulur

konuyu acan arkadas sen biraz önce halkının yarısına aptal diyen adama agzından bal damlıyo diyecek kadar saygılı bir insansın bu davranısından dolayı senı taktir ediyorum çünkü taktir etmek lazım uyarınca şuçlu oluyoruz

ayrıca daha olayın ne olup olmadıgını bilmeden olaya taraf olmaya calısan bazı zeki arkadaslar işlerine baksınlar banada üslup dersi vermeye kalkmasınlar ben kime nasıl davranmam gerektigini biliyorum

modlugumun hakkını vermedigimi düşünen adminlere smodlara gerekceleri kanıtlarıyla birlikte giderklerse sevinirim burda işkembeden sallamanın alemi yok

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın genç arkadaslarım

böyle dayanaksız ve mesnetsiz konusanlara yapılabilecek en güzel üslup bu olsa gerek

sunuda belirteyim orda iki mod var o konuyu iki modda görmemiş ama adam direk bana saldırıyor acaba neden nedeni basit tabi azcık düşünebilene
gerekli acıklama yapıldı smod arkadaslar konuyu kapatabilir mi rica etsem

_black_sun

New member
bence ilk önce arkadaşımın saygılı olması gerekior
adamın konusu nu sen kapatmışsın haliyle seni eleştircek
bunun içinde bilgi sahibi olmaya gerek yok attığın postlardan ne derece de olduğunu tahimin etmek zor değil
arkadaşım tamam sen mod olarak kal kimseninde
etlisine sütlüsüne bide işkembesine karışma
madem o kadar ii modluk yapıosun o zaman bu kadar tepki nie sessiz kalmak en büyük cvp tır
akıl dersi seğil bu yanlış anlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML