Bazı Erkekler Niye Sevdıklerı Kıza Çıkma Teklifi Etmezler

Bazı Erkekler Niye Sevdıklerı Kıza Çıkma Teklifi Etmezler

• Kullanılan toplam oy
    84

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
kesinlikle korkudan kafalarından saçma sapan şeyler kurup kendilerini strese sokuolar kesin ondan :)

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
sevdiğim bir kişiyi kaybetmemek için ister istemez ondan alacağım ters tepki veya onu kırmaya yol açabilek bir tavırdan korktuğum için söyleyemem...ama birgün olur tüm korkularını yenerek ona aşkını haykırırsın ve bu korkunun yersiz olduğunu anlarsın..

dwarflord

New member
sebep aslında sudur ki eyer kabul etmezse ben bidaha nasıl bakıcam onun yüzüne durumu ve akabinde bunun erkegin alışılagelmiş yiğitlik ve delikanlılık felsefesi üzerindeki baskısı erkeği konuşmaktan ve duygularını açıklamaktan alıkoyuyor. temel duygu şudurki utanma ve korku. bütün erkekler korkar.reddedilmek erkek egosunun baş düşmanıdır.

мєяωєм

New member
Łîøŋкïŋg' Alıntı:
sevdiğim bir kişiyi kaybetmemek için ister istemez ondan alacağım ters tepki veya onu kırmaya yol açabilek bir tavırdan korktuğum için söyleyemem...ama birgün olur tüm korkularını yenerek ona aşkını haykırırsın ve bu korkunun yersiz olduğunu anlarsın..

pişman olmaksızın devamlı mutlu olursunuz tıpkı Łîøŋкïŋg ve ben gibi canımsın iyiki varsın :cool:

no way out

New member
utanmaktan we korkmaktan çünkü ya reddelirsem korkusu wardır:)ama kızın oropsu olmasındanda kaynaklanabilir:)

iSpiK

Kadim Dost
onu tamamen kaybetmekten korktugu ıcın

alish

вυяαq αℓι&#1
Reddedilme Korkusu ... Yoqsa Başqa Sebep OLamaz

[ RigaL ]

New member
Hangi tepkiyle karşılaşcaklarını tahmin edemedikleri için çekinirler..

Ama içten içe erimek yerine riski göze almak gerekir bence.. ;)

mchasso

New member
bana gore reddedılmek pek hosuma gıtmedıgı ıcın dırek solemem once duygularını olcerım sonra ederım :)

ruLet

♥StyLe♠
Kız uzun yıLLar Dostu arkadaşı oLan bırısı oLabilir :) Kendine yakışdıramaz kendi kendine düşünür kafayı yer '' uLen Kız yıLLardır SırLarını payLasdı bizdekide işmi Töbe töbe '' Gibilerinden :D

yiNe ayNı ŞekiLde oLurda beni yanLış anlar var oLan Muabbetimizden de oLuruz varsın Benim oLmasıN ama yine Çevrem de oLsun düşüncesi :sigara:

Kendini kapdırmakdan KorKar KarşısındaKi Kişi onun gözünde oldukça büyümüşdür yücelmişdir....Ve ona Sahip oLunca bunu Kaldıramayacağını ona yetemeyeceğini düşünürrr.. açılamaz kasar kendini yokdan yeree

ama bunların hiç birine gerek yok arkadaşlar siz yeterki rahat oLun hoşLandığınız Kızlara açıLın gerisi akarsu gibi İlerlio walla girmediğiniz Kuyu , Kaya dibi kalmıo :cool:

HTML