Bayramda uçuşlar bedava !

é@rt

New member
Türkiye bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda bir ilke imza atacak. Havayolu şirketleri, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın önerisiyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda tüm uçuşlarını ’bedava’ gerçekleştirecek. Türk havacılık tarihinde ilk olacak uygulama tek bir gün ile sınırlı olacak.

ÖZEL Havayolu şirketlerinde bilet fiyatlarını 9 YTL’ye kadar düşüren büyük rekabet, ücretsiz uçuş getirdi. Şirketler, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın önerisiyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda tüm uçuşlarını ’bedava’ gerçekleştirecek. Türk havacılık tarihinde ilk olacak uygulama tek bir gün ile sınırlı olacak. Bölgesel havacılık projesi ile "Türkiye’de uçmayan kimse kalmayacak" sözü veren Bakan Yıldırım, havacılık şirketlerinin girdiği kıyasıya rekabetin halk tarafından yanlış anlaşıldığını belirterek duruma müdahale etti. Bakan Yıldırım, önceki gün Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği (TÖSHİD) Başkanı, Şahabettin Bollukçu, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanvekili Halim Mete ile bir toplantı yaptı.

TEK GÜN ’BEDAVA’ UÇUN: Yıldırım, toplantıda TÖSHİD Başkanı Şahabettin Bollukçu’ya bilet fiyatlarının 9 YTL’ye indirilmesinin herkesin uçağa binmesi açısından olumlu olduğunu ancak kampanyaların yanlış anlaşıldığını söyledi. Bu durumun hem havacılık sektöründe hem de otobüs şirketleri arasında sıkıntı yarattığını belirten Yıldırım, "Otobüs firmalarının büyük tepkisi oluştu. Onlar sizinle rekabete girmeleri takdirde sizi darmadağın edeceklerini söylüyorlar. Başta sektör ve vatandaşlar 9 YTL’yi yanlış algıladı bana sürekli sitem geliyor. Artık 9 YTL demeçlerini bir kenara bırakın. Bu olumsuz durumu gidermeniz lazım. 9 YTL, 19 YTL beyanatlarını ve reklam kampanyasını bir kenara bırakın arınızda anlaşın tek bir gün bedava uçun" dedi.

iSpiK

Kadim Dost
bi diyarbakıra gideyim ordanda istanbula gideyim nası olsa beleşmiş :cool:

é@rt

New member
iSpiYonCu' Alıntı:
bi diyarbakıra gideyim ordanda istanbula gideyim nası olsa beleşmiş :cool:
Abi bu aralar türkiye de gidilmeyecek tek yer diyarbakır sende gittin diyarbakırı buldun :angel: gerçi o zamana kadar olayler yatışır herhalde :saf:

rahman.mashadow

New member
ispiyoncu kardeşim yeni avatar hayırlı olsun güzel olmuş
sen bırak d.b ı buraya gel hasan keyf e gidelim senle :) ordan beyaz suya gideriz,gurs köyüne uğrar o yakıcı sıcakta BUZ gibi ayran içer yemek yeriz.Sen gel başımın üstünde yerin var
(tüm mümin kardeşlerim için geçerli:))

eart kardeşim bu tüm yurt geneli içinmi geçerli?

iSpiK

Kadim Dost
olaylar fılan pek umrumda diil orasıda TüRKİYENin bi ili.. ;)

rahman eywallah dostum ugrarız yanına ;)

HTML