bayan erkek arkadas olabilirmi sadece arkadas..!!

bayan erkek arkadas olabilirmi normel arkadas

• evet olabilir benim cok var

Kullanılan: 34 79.1%
  • benim yok olmasini isterdim

Kullanılan: 1 2.3%
  • oyle sey olurmuymus birakin bu adetleri

Kullanılan: 7 16.3%
  • bi dusuncem yok

Kullanılan: 1 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    43

kadymp

Turk4lyfe
sizce bayanlar ve erkekler arkadas olmasi normel mi ve olabilirmi ....sadece arkadas

kizlarin kendi aralarinda anlasamadiklari soylenir bakalim bu yorum hakkinda ne gibi gorusler var...

arattim ama uzun oldugu icin baslik bulamadim umarim acildiysa bile cok eski bi zamanda acilmistir boylelikle yeni uyelerin fikirlerini ogrenebiliriz eger yakin bizamanda acildiysa sadece bi uyari yeter hemen kaldiralim konuyu iyi forumlar

-------
eskiler bizi iyi tanir look my register time...!

WARTOX

New member
olabilir tabi neden olmasın :) Benimde en iyi arkadaşlarımdan birkaçı kız, yani kızlarında çok iyi dostlukları olabiliyor :) çok doğal bi durum bence..

king_yavuzz

New member
abi neden olmasın ya erkek ve bayandan ii arkadaş olur tabi benim de var bi dünka kız arkadaşım zaten önemli olan cinsiyet deil insanın yapısı siz soğuk biriyle arkadaş olamassınız.o tarzda düşünün tabi ki bayan ve erkek arkadaş olur..

R_a_B_i_A

New member
LaZiSH' Alıntı:
böyle bir anket açılmıştı galiba:eek:
nese bence kesinlikle olabilir
ama kız kaşar erkek abaza olmayacak:)
benim çook kız arkm var mesela...

Bana da açılmış gibi geldi :eek:

Ya tabii neden olmasın olur yani benim bir çok yakın arkadaşım war erkek...

Tabii LaZiSH in de dedii gibi kız kaşar erkek abaza olmucak... :D :D :D

firatay

>>>> ALESTA
Tabiki Olabilir.

I_PeNTaGRaM_I

New member
Neden olmasn ki?

Arkadaş arkadaştır..

Olmaz dienler, sanırım bayanlara sadece cinselliq için yaklaşıo.. ;)

murat335

New member
neden olmasın ya bu ne biçim anket??????? niye onlar insan degilmi allah aşkına

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
olmaması için hiçbir sebep yok herşeyin bi seviyesi vardır ve seviye aşılmadıkça sorun yoktur!

G.N.K

New member
doru kız çok güzelse hiçbi erkek dayanamaz. ama kız normal ise en yakın arkadaşı bile olabilir bir erkeğin. (benim çok güzel bi kız arkadaşım var ama hiç aramızda aşk yok ama düşünmüyorda değilim.. ;) )

fare_07

**forum haşeresi**
tabiki olabilir

G.N.K

New member
sülFiriK' Alıntı:
yok abi ya sende abarttın iyice walla :eek: erkekle kızın arkadaş olduu nerde görülmüş :eek:

:)

bende görülmüş, arkadaşlarımda görülmüş, bu forum ortamında görülmüş... ama sen hayatında görmemişsin. neden acaba?? :eek: :eek: :eek:ut:

tigerblack

New member
güzel kızlarla asla fazla samimi olmam yoksa zamanla sizi kardeşi gibi görüyor.:)
arada bi mesafe mutlaka olamalı....

HTML