Batuhan gitmek istiyor çünkü...

Birçok kulübün teklifte bulunduğu Batuhan," Gelecek yıla güçlü başlamak istiyorum. Bu nedenle teklife sıcak bakıyorum" dedi.

Beşiktaş’ın genç yıldızı Batuhan Karadeniz’e, Manchester City, Porto ve Köln’ün ardından Mircea Lucescu’un çalıştırdığı Shakthar Donetsk talip olmuştu. Golcü futbolcuyu bir yıllığına kiralık olarak renklerine bağlamak isteyen Ukrayna ekibi, Kartal’a başvuru yapmıştı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile bir görüşme yapan Batuhan, “Beşiktaş’ta önümde Bobo, Holosko, Nobre gibi önemli futbolcular var. Zaten bu sezon tek forvet oynuyoruz. Kenarda kalacağıma, forma giyebileceğim bir takıma gidip, kendimi geliştirmek istiyorum. Böylece gelecek sezon çok daha güçlü bir şekilde geri dönebiliirm” dedi. Sağlam’ın, Shakhtar Teknik Direktörü Mircea Lucescu’yla görüşme yaptıktan sonra son kararını vereceği öğrenildi.

Kaynak: Fanatik

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
kesinlikle gitmeli bizim yönetimimiz çok değer verdiği için bunca hareketine katlandılar ama yurt dışında kimse çekmez vala batuhanı kölne gitsin daum her ne kadar febeyi çalıştırmış olsada o adam kesinlikle BEŞİKTAŞLI ii bakar batuya ii çalıştırır yada esrara başlatır :D

drtargocid

New member
Tecrübe kazanması için gitmesinin daha doğru olacağını düşünüyorum... Geçen maçta maç öncesi röpörtajda sıramı bekleyeceğim diye bi açıklama yaptı ama kenarda bekledikçe huzursuz olduğunu düşünüyorumm.. Gittiği zaman Beşiktaş formasının ne kadar değerli olduğunu daha iyi anlayacaktır..tıpkı daha önce gidenler gibi..

HTML